Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

IT rekvalifikační kurzy kombinovanou formou, které jsou hrazeny ze 100 % Úřadem práce!

Rozložení výuky:
80 % pohodlně online formou (předtočená videa) a pouze 20 % prezenčně.

Kdo může získat 100% dotaci?
Nárok mají osoby zaměstnané, nezaměstnané či OSVČ.

Chcete začít pracovat v nejperspektivnějším oboru dnešní doby? Tak právě IT je tou nejlepší volbou! Navíc pokud si zvolíte některý z našich akreditovaných kurzů, tak vám ho v celé výši může proplatit Úřad práce a vy nezaplatíte ani korunu. Každý z našich kurzů lze taktéž financovat i jako samoplátce, pokud by jste nechtěli čekat nebo využít dotaci ze strany Úřadu práce.

Jak funguje kombinovaná forma studia?Je to snadné!

1.

Studujete prostřednictvím špičkové videotéky (80 % studia)

Každý kurz je vždy natočen do naprostého detailu a to od úplných začátků až po velmi pokročilou problematiku. Komfortně si procházíte jednotlivá videa, která si můžete pouštět i opakovaně a plníte praktická zadání. Součástí studia jsou i prezentace, myšlenkové mapy a další. V neposlední řadě se můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat našich lektorů.

2.

Chceme se s vámi potkat! (20 % studia)

Vás jako studenty kombinovaných kurzů chceme vždy osobně poznat a probrat s Vámi, jak se Vám online formou studuje. Cílem prezenčních dnů v rámci kurzu tedy bude si vše, co jste dosud probrali samostudiem projít a ověřit si, že jste v dané oblasti jako “ryby ve vodě”. Počet prezenčních dnů u každého kurzů je rozdílný, od dvou do maximálně čtyř dnů dle konkrétního kurzu.

3.

Certifikát, který má u zaměstnavatelů jméno

Poté, co absolvujte online i prezenční část kurzu a úspěšně splníte závěrečný test (test lze v případě neúspěšného pokusu zdarma opakovat), tak odměnou pro Vás bude osvědčení o rekvalifikaci. Tento certifikát má velkou váhu, protože většina zaměstnavatelů, kteří hledají někoho do IT tak ví, že my certifikáty jen tak “nerozdáváme”, ale naši studenti patří k naprosté špičce v oboru. A je po nich mezi zaměstnavateli “hlad”.

Jak získat kurz za 0 Kč?

1.

Registrace na Úřadu práce

Abyste mohli požádat váš Úřad práce o 100% dotaci, tak musíte být registrování na ÚP jako zájemce či uchazeč o zaměstnání. Schvalovací proces trvá obvykle cca 30 dnů. Dotaci můžete získat pokud jste nezaměstnaní, nebo i pokud pracujete, či jste na rodičovské dovolené. Pro více informací nás kontaktujte.

2.

Rezervace kurzu

Jakmile si vyberete jeden z našich kurzů, tak po vytvoření nezávazné rezervace, Vám zašleme a nebo si k nám přijdete pro veškeré předpřipravené dokumenty, které stačí posléze vyplnit (se vším vám rádi pomůžeme) a podat na příslušném Úřadu práce na oddělení rekvalifikací. Tedy nic složitého a zabere to jen chvíli :-)

3.

Absolvování rekvalifikace

Po absolvování školení získáte prestižní diplom s akreditací MŠMT, který svou kvalitou odpovídá středoškolskému vzdělání v oboru. Poradíme vám, i jak napsat efektivně životopis a jak začít a získat praxi v oboru, abyste byli pro firmy ještě lákavějšími zaměstnanci. Případně vás rádi nasměrujeme, jak začít tzv. "na volné noze".

Nikdy neplatíte ani korunu předem, kurzovné za vás uhradí ve 100% výši Úřad práce po ukončení kurzu.

Rezervace je nezávazná, tedy pokud byste na kurz nenastoupil(a), tak vám nebude z naší strany nic účtováno.

Proč si vybrat nás pro vaši životní změnu?

Největší IT akademie s 14letou tradicí

Nejlepší koeficient uplatněných studentů

3000 + recenzí s kladným hodnocením spokojenosti

Kombinovaná forma studia. Studujete v klidu a když máte zrovna čas.

Máte dotazy? Rádi je zodpovíme.

FAQ | Nejčastěji kladené otázky

Rádi vám pomůžeme