773 348 790
Přihlásit
Moje studium

LektorVeronika Brázdová

O lektorovi

Marketingu se Verča věnuje přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ráda navštěvuje nové země, poznává místní kulturu a ochutnává lokální kuchyni. Vždy přemýšlela, jak skloubit svoji práci se zálibou v cestování.

Proto se před 7 lety se začala věnovat online marketingu a postupně se naučila, jak pracovat nejen s reklamními systémy Google Ads, Sklik, Facebook Ads ale i analytickými nástroji a nástroji na úpravu produktových feedů.

Už ve škole měla ráda matematiku, výpočty a analýzy. Studovala ekonomický obor a dnes se díky tomu velmi dobře orientuje v datech, ze kterých sestavuje přehledné reporty v online nástroji Google Data Studio. Na svých cestách spravuje reklamní kampaně pro klienty, upravuje xml feedy pro inzerci nebo připravuje analytické reporty. Své znalosti si stále rozšiřuje a účastní se odborných workshopů a konferencí. Nyní se specializuje na xml feedy pro zbožové srovnávače a reklamní systémy.

Veroničina práce

Kamerov.cz

Přední český e-shop na kamery a příslušenství. Tento e-shop prodává i svou vlastní značku Niceboy®. Verča je zodpovědná za vytváření PPC reklam v Google Ads a Skliku.

Dobra-miska.cz

E-shop zaměřující se na prodej krmiv v Česku a na Slovensku. V soutěži ShopRoku na Slovensku se tento e-shop umístil na krásném 2. místě