Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Na tento kurz asi nikdy nezapomenu

Gabča absolvovala online kurz Manažer pro internetové projekty. Nutno zmínit, že si vedla naprosto parádně, a to i přesto, že předtím neměla vůbec žádné zkušenosti a vše postupně objevovala v našich videích. S úkoly si hravě poradila a na konci kurzu jí čekal jako odměna dáreček, díky kterému, si myslíme, že na tento kurz skutečně nikdy nezapomene. Přečtěte si, co krásného Gabču potkalo a jak hodnotí náš kurz.

Ahoj Gabčo, než začneme, chtěl bych ti ještě jednou moc a moc pogratulovat k té krásné životní události. Prozradíš ostatním, o co se jedná? Dokončila jsi kurz defacto den před "tím" a musím říct, že jsem na tu zprávu koukal s naprostým úžasem a jsem moc rád, že jsi souhlasila s rozhovorem.

Ahoj Jardo, ještě jednou mockrát děkuji. Ano, je to tak, kurz jsem dokončila v pátek, no a v sobotu ráno se nám narodila dcerka. Děláme si s přítelem srandu, že chtěla celý kurz dostudovat se mnou ještě v bříšku a čekala jen na to, až jej dokončím, aby za námi vykoukla na svět.😊

Jak se cítíš a jak se ti první týdny daří? Máš vůbec čas se koukat na počítač?

Já se cítím skvěle, zatím se sžíváme jako rodina a všechno se spolu učíme. Tím, že je malá strašně hodná a zatím většinu času prospí, tak čas mám, ale snažím se ho spíš věnovat rodině, než tím abych ho trávila na počítači, na to bude času dost později. 😊 Bohužel tím, že jsem účetní a teď je období daňových přiznání, tak si k tomu počítači občas sednout musím a mám právě to štěstí, že když něco potřebuji udělat, stíhám to v pauze, kdy malá spinká.

Co tě předtím vedlo k tomu, že jsi se rozhodla zúčastnit našeho online kurzu digitálního marketingu a jaké bylo tvé očekávání před začátkem?

Marketing se mi vždycky líbil, původně jsem jej chtěla studovat i na vysoké škole, bohužel jsem neslyšela zrovna dobré ohlasy na obor marketingu na naší škole, proto jsem si nakonec vybrala studium účetnictví a daní, a to asi i proto, že jsem měla základy účetnictví již ze střední školy. Jelikož jsem na škole, a právě oboru účetnictví a daní poznala svého osudového partnera, tak této volby rozhodně nelituji. To ale nemění nic na tom, že mě baví kreslit, tvořit, vyrábět a vymýšlet různé věci a asi i proto mě to stále táhlo k něčemu kreativnějšímu než stálému stereotypu účetnictví a daní. Proto jsem se rozhodla, že bych chtěla dělat něco co mě bude bavit a jako začátek jsem brala právě tento kurz. Popravdě kurz předčil mé očekávání a nečekala jsem, že bude kurz tak skvěle zpracován a strašně oceňuji možnost praktického vyzkoušení a zpětné vazby na splnění daných úkolů.

Rozhovor s Gabrielou Němcovou

Vybrala bys nějaké téma z kurzu, které pro tebe bylo nejzajímavější a proč?

Nemám asi téma, které bych brala jako nejzajímavější. Každá kapitola byla v něčem jiná a na každé mě zaujalo něco jiného. Tím, že jsem neměla předchozí zkušenosti jak vůbec online marketing funguje, tak mě celkově fascinovalo, co všechno je možné vytvořit a následně sledovat jak to funguje.

Které z nově nabytých znalostí se ti zdají nejužitečnější pro tvou pracovní budoucnost?

Asi nedokážu říct, která ze znalostí je nejužitečnější, přistupuji ke kurzu jako k celku, který je propojený a je důležité brát v potaz všechny části, aby byla práce opravdu správně odvedená.

A našla bys, která část kurzu pro tebe byla nejtěžší a jak jsi se s tím vypořádala?

Nejtěžší pro mě byl asi začátek kurzu, musela jsem si videa pouštět i více než jednou abych věděla co a jak udělat. Ale čím víc kampaní jsem si zkusila vytvořit, přišla jsem jak na to a pak už to šlo samo. 😊

Byla ti má podpora, jako lektora během kurzu dostačující? U tvých úkolů totiž prakticky nebylo co opravovat, vedla sis přímo skvěle!

Určitě ano. Byla jsem moc ráda, že jsem se mohla kdykoliv na cokoliv zeptat a ty jsi mě navedl nebo poradil, jak se s daným problémem vypořádat. Ze začátku jsem měla strach, že když nebudu vědět co a jak udělat, tak formou poznámek pod úkolem mi to nebude stačit vysvětlit, ale nakonec to bylo strašně fajn, tvé odpovědi byly vždy srozumitelné a já měla v klidu čas nad tím pouvažovat a zkusit si úkol opravit či doplnit.

Je něco, co ti na kurzu chybělo a na co bys z tvého pohledu kladla větší důraz?

Nenapadá mě nic, co by mi v kurzu chybělo, nebo co by mi přišlo nedostačující. Myslím si, že je kurz strašně hezky rozdělen do jednotlivých částí, které jsou obsáhlé a zároveň přehledné. Za mě je kurz opravdu moc pěkně koncipován.

Rozhovor s Gabrielou Němcovou

Jak bys celkově zhodnotila kvalitu našeho online kurzu teď po dokončení?

Jedním slovem skvělý. Opravdu jsem z kurzu nadšená, jsem ráda že jsem se dozvěděla spoustu nových informací a hlavně, že jsem si je mohla i prakticky vyzkoušet, to je pro mě opravdu velké plus. Přijde mi to jako strašně super možnost všechno si moct prakticky vyzkoušet s možností toho, že se na to někdo podívá, zkontroluje a také s čímkoliv poradí.

Měla jsi už nějaké zkušenosti s online marketingem před tím, než jsi začala studovat?

Před začátkem kurzu jsem neměla vůbec žádnou zkušenost s online marketingem.

Jaký máš obecně názor na digitální marketing a jeho využití v dnešní době?

Podle mě je to obor, který se stále rozrůstá a má čím dál tím větší vliv, obzvláště v dnešní době, kdy všichni řeší skoro vše právě online. Pokud člověk dělá digitální marketing správně, může podle mě dosáhnout opravdu velkých věcí.

Čeká tě kombinace práce a rodinného života. Máš už nějakou představu, jak by to mělo probíhat?

Teď ze začátku si chci užívat hlavně rodinného života a pracovní život zapojovat pomalu a postupně podle možností. Nečekám, že jsem si udělala kurz a hned budu všechno vědět, ale právě proto bych pomalu chtěla začít vše zkoušet.

Máš nějaké konkrétní pracovní plány? Pracovat na volné noze nebo se nechat zaměstnat?

Chtěla bych začít pracovat sama na sebe, do teď jsem byla zaměstnaná, ale v rámci covidu nám zavedli i home office. Když jsem mohla pracovat z domu, strašně rychle jsem si na to zvykla a moc mi to vyhovovalo. Jako velkou výhodu beru to, že bych si čas mohla plánovat přesně tak, jak potřebuji a všechno si přizpůsobit, což obzvlášť s dítětem a psem beru za strašnou výhodu. Líbí se mi i možnost, že bychom se mohli sbalit, odjet někam do zahraničí na delší dovolenou a já bych mohla prakticky pracovat odkudkoliv a nemusela bych řešit, že mám jen určitý počet dní dovolené a nemusela bych se s nikým domlouvat, jestli mě někdo bude moct zastoupit v práci v daný termín nebo ne.

Jaké jsou tvé zájmy a oblíbené aktivity ve volném čase? Je nějaký koníček, který tě baví nejvíc?

Jako jsem již zmiňovala, strašně ráda kreslím a tvořím, můj poslední projekt byl nakreslení milníkových kartiček se zvířátky pro malou na tabletu. Také mám velmi ráda cestování, pohyb a přírodu, proto si strašně užívám turistiku a celkově výlety s naší fenečkou a teď už to bude i s kočárkem.

Rozhovor s Gabrielou Němcovou

Jaký máš názor na online vzdělávání oproti distančnímu a jaké jsou dle tebe jeho výhody a nevýhody?

Původně jsem chtěla kurz online marketingu absolvovat distančně, brala jsem jako velkou výhodu to, že se budu moci okamžitě zeptat na cokoliv, co mi nebude jasné a zároveň budu mít určitý režim, který mě donutí si kurz dodělat co nejdříve. Jelikož by mi v práci ale neumožnili kurz navštěvovat a dovolenou jsem si na to čerpat nechtěla, byla jsem ráda za možnost online kurzu. Nakonec jsem byla mile překvapena, protože jsem se stejně tak mohla na cokoliv doptat i v online podobě kurzu.
Jelikož jsem z moravskoslezského kraje, je pro mě Praha trochu z ruky a kdyby nebyla forma online kurzu, hledala bych spíše nějaký kurz, který je tady poblíž, ale popravdě nenašla jsem takový, co by mě úplně zaujal. Takže jsem strašně moc ráda za možnost vašeho online kurzu.
Jako další velkou výhodu beru i to, že jsem si kurz mohla zapnout kdykoliv jsem měla volnou chvilku a naopak jsem si mohla odskočit kdykoliv jsem potřebovala a vrátit se ke kurzu zase ve volné chvilce. Mohla jsem si pustit pouze jedno video nebo třeba 10 videí za sebou a bylo to jen a jen na mně.

Je něco, co bys doporučila lidem, kteří se chtějí naučit digitální marketing a jakým způsobem by se měli připravit na kurz? Řekla bys, že je kurz vhodný i pro ty, kteří o online marketingu zatím nic neví?

Nemyslím si, že je potřeba nějaká příprava na kurz, já prakticky žádnou přípravu neměla a všechno potřebné jsem se dozvěděla právě v kurzu. Myslím si, že je kurz zcela vhodný pro ty, kteří s online marketingem chtějí začít a nemají s ním žádnou zkušenost.

Máš nějaké dlouhodobé cíle, které sis vysnila? Co plánuješ v budoucnu, ať už osobně i profesně?

Strašně bych si do budoucna chtěla dodělat grafický kurz, strašně mě to láká, ale teď na to nějakou chvíli asi nebudu mít tolik prostoru, kolik bych chtěla. Proto se chci zdokonalovat právě v online marketingu, který doufám pak využiji také k propagaci svých grafických prací a nejen toho.

Moc ti, Gabčo, děkuji za tvůj čas a chtěl bych vám popřát hodně štěstí, radosti a zdraví do budoucnosti a pevně věřím, že se tvé plány vyplní. Za celý tým PrimaKurzy, ještě jednou díky a moc gratulujeme!

Já také moc děkuji, při výběru dalšího kurzu nebudu váhat a rozhodně budu hledat právě u vás. 😊

Komentáře

Studuj stejný kurz jako Gabriela a začni pracovat jako PPC specialista!