Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Prima kurzy recenze: Kurz mi dal zabrat, ale dá se zvládnout i s dětmi

Ahoj Dášo, díky kurzu spolu komunikujeme skoro přesně rok a já jsem rád, že jsi po úspěšném absolvování kurzu Manažera pro internetové projekty byla ochotna udělat s námi i rozhovor a popsat tak ostatním kurz a sebe svýma očima.

Tak, jaké jsou čerstvé pocity po dokončení? Ještě jednou ti gratuluji, vedla jsi si opravdu skvěle! Je to úleva, radost, natěšenost na nové výzvy?

Děkuji, moc mě potěšilo, že jsem kurz dokončila a mám ho hotový. Opravdu jsem nečekala, že mi online kurz dá takhle zabrat, je opravdu hodně obsáhlý. Mnoho informací si budu ještě postupně třídit a doufám, že najdu práci snů v online marketingu. :-)

Co tě vlastně k online marketingu přivedlo? Vím, že jsi již nějakou zkušenost jako PPC junior měla, mohla bys nám o tom něco povědět?

K online marketingu mě přivedla vlastní zvídavost. V průběhu rodičovské jsem začala experimentovat s e-shopem a jeden si založila na Shoptetu. Neměla jsem žádné předchozí zkušenosti s e-commerce a postupně jsem začala zjišťovat, co to vše obnáší. Jedním z největších aha momentů bylo, že bez online propagace je e-shop v podstatě neviditelný a je potřeba ho ukázat světu. Tato myšlenka mě přivedla k PPC a FB reklamě, jenže zorientovat se v této oblasti není úplně snadné, a proto jsem hledala kurz přímo na online marketing a kurz Manažer pro internetové projekty od PrimaKurzy mi byl doporučen, jako jeden z nejlepších. Začala jsem studovat a zjistila, že je to vlastně moc zajímavá oblast, které se chci věnovat. Během studia kurzu se mi podařilo získat práci jako PPC specialista junior a měla jsem možnost si vše rovnou vyzkoušet i v praxi, a to pod dohledem seniorního specialisty.

Když ti byl náš kurz doporučen, to jsme zasáhli někoho reklamou nebo jak to proběhlo?

Byl mi doporučen jako velmi kvalitní a obsáhlý kurz od holek, které ho již absolvovaly, takže jsem měla jistotu, že to bude stát za to.

Mohla bys tedy porovnat svou juniorní zkušenost s obsahem našeho kurzu? Bylo to pro tebe něco nového, nebo jsi měla naše lekce už jen jako takové opáčko praxe? Úkoly jsi totiž plnila naprosto skvěle.

Postupy a znalosti z kurzu jsem rovnou použila v praxi na pozici juniorního specialisty a pokud jsem v něčem tápala, tak jsem se vracela k videím a hledala v nich odpovědi a inspiraci. Děkuji, určitě to nebylo jen opáčko. :-)

U většiny kapitol je na jejich konci úkol k vypracování, pomohl ti víc pochopit probíranou látku?

Úkoly mi pomohly k tomu, abych si to podstatné ještě jednou zopakovala a některá videa ještě jednou projela. Kontrola úkolů je hodně detailní a splnění rozhodně není zadarmo.

K úkolům máš u jejich vypracování i zpětnou vazbu od lektorů, byla pro tebe dostačující? Pomohla ti? Myslíš, že je tahle komunikace přínosná?

Určitě mi pomohla, pokud mi nebylo něco jasné, tak jsem dostala na vše odpověď. I když jsem měla pocit, že můj dotaz nemůžeš pochopit. :-D

Rozhovor S Dagmar Zhořovou | PrimaKurzy

Našla bys nějakou kapitolu nebo nástroj, u kterého sis vyloženě oddechla, že to máš za sebou? A i z druhého konce, je něco, co tě vyloženě bavilo či příjemně překvapilo?

Trochu hůř uchopitelné pro mě bylo PPC Bee a nejvíc mě bavilo Mergado a vlastně vše okolo PPC, SEO a FB.

Napadá tě něco, co ti chybělo v našem online prostředí? Využívala jsi i přiložené materiály u jednotlivých lekcí, jako jsou prezentace a myšlenkové mapy?

Co mi chybělo, bylo to, že jsem nevěděla, kolik hodin jaká kapitola trvá a tím se mi hůř plánovalo studium. Myšlenkové mapy a prezentace si uchovám pro opáčko a je fajn, že to nemusím sepisovat sama.

Povíš nám něco o sobě i mimo online marketing? Zajímalo by mě, kdo je Dáša Zhořová. Jaké máš plány do budoucna? Uplatnila jsi už získané vědomosti v praxi?

Právě si hledám práci v online marketingu, chci v něm naplno pokračovat. Nyní jsem hlavně máma a snažím se každou volnou chvíli věnovat rodině a sportu, který mi dobíjí baterky. Do budoucna bych chtěla najít práci, co dává smysl. Mám otevřené dveře pro každou příležitost.

Líbí se ti třeba život digitálního nomáda? Uvažovala jsi o tom někdy? Nebo jinak, je pro tebe obor digitálního marketingu lákavý i z důvodu, abys měla víc času na své koníčky? A když jsem u nich, co ráda děláš ve volném čase?

Být digitálním nomádem je skvělá představa! Čas nemá nikdo na rozdávání a s rodinou je ho ještě o trochu méně, proto je flexibilní práce z mého pohledu velmi cenná. Třeba se k tomu jednou dopracuji. Ve volném čase výletuji s rodinou a fotím. :-)

Blížíme se ke konci, nedá mi se nezeptat. Jsi ráda, že sis ke studiu vybrala náš kurz Manažera pro internetové projekty? Doporučila bys kurz i ostatním lidem, kteří ho teprve zvažují? Měla bys pro ně nějaký tip, radu? Vzkaz?

Ano, jsem ráda, že jsem natrefila zrovna na váš kurz. Jednoznačně ho doporučuji, pokud člověk chce, může se hodně naučit. Podpora lektorů je jedinečná. Všem maminkám na rodičovské bych chtěla vzkázat, že to můžou zvládnout i s dětmi. :-)

Dášo, moc ti děkuji za rozhovor. Doufám, že ti náš kurz bude i nadále přínosem a za celý tým PrimaKurzy ti do budoucna přeji mnoho radosti a úspěchů jak ve tvé kariéře v online marketingu, tak i v osobním životě.

Dášu naleznete na jejím LinkedIn 

Komentáře