Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Online podpora lektorů byla užásná

Ahoj Eliško, nedávno jsi dokončila naše online školení digitálního marketingu Manažer pro internetové projekty. Měla jsi před tímto kurzem nějaké zkušenosti s online marketingem?

Ano, v předešlé práci jsem měla na starosti SEO a obsahový marketing. Ačkoliv jsem si v minulosti prošla několika marketingovými kurzy, tento mi dal zdaleka nejlepší vstupní znalosti i praktické dovednosti pro práci zejména s PPC kampaněmi. To je oblast, ve které jsem se dlouhodobě chtěla posunout.

V kurzu se probírají různé online nástroje (Google Ads, Sklik, Google Analytics, Google Tag Manger, atd.) Který z těchto nástrojů tě nejvíce zaujal?

Nejvíce Sklik, jelikož mi přišel nejpřehlednější a pracovalo se mi v něm nejlépe. Nyní nejraději pracuji s Google Analytics. Umožňuje mi získávat velmi zajímavá data, se kterými lze krásně dále pracovat.

Každá kapitola kurzu je zaměřená na jinou oblast. Zajímalo by mě, která z kapitol byla pro tebe nejnáročnější?

Náročnost kapitol mi přišla srovnatelná. Nejtěžší část byla vždy ze začátku. Nepovažuji se za technický typ, a tak se mi z představy, že budu nasazovat kódy, potily ruce. Vše bylo ale perfektně vysvětleno a jsem ráda, že budu mít nějakou dobu videa i v budoucnu k dispozici, jelikož se k nim budu určitě nějakou dobu vracet.

Pracuješ nyní v oblasti online marketingu, případně jaká je tvoje profese?

Ano, pracuji na pozici juniora v marketingové agentuře. Pod vedením zkušenějších kolegů a kolegyň si zde prohlubuji znalosti získané právě i z kurzu. Možnost využít informace a znalosti z kurzu co nejdříve v praxi s podporou zkušeného týmu je velká výhoda.

Měla jsi už možnost uplatit znalosti z kurzu na svém projektu nebo projektu klienta?

Podle mě je velmi důležité začít se problematice věnovat bezprostředně po dokončení kurzu. V opačném případě člověk vše zapomene. Stejný názor mají i v agentuře, ve které pracuji. Veškerá moje práce však samozřejmě podléhá kontrole a jednotlivé kroky konzultuji.

Jak ti vyhovovala forma studia? Líbíla se ti videoakademie?

Určitě. Nejvíce mi vyhovovalo, že jsem si mohla kurzy studovat dle mých možností a nebyla jsem limitována přesně stanovenými časy a délkou studia.

Na konci každé kapitoly byly připravené praktické úkoly k vypracování. Pomohly ti tyto úkoly lépe pochopit danou problematiku?

Stoprocentně. Jedna z věcí, díky které mám pocit, že něco umím.

Jak hodnotíš přístup lektorů, byla jejich online podpora dostačující?

Byla úžasná.

Čemu se ráda ve volném čase věnuješ?

Jsem velmi akční člověk. Miluji všechny možné sporty, ráda trávím čas v přírodě, se svou rodinou a přáteli.

Doporučila bys online formu kurzu i dalším zájemcům?

Už se stalo

Komentáře