773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Na kurzu jsem se dozvěděla cenné a užitečné tipy z praxe

Ahoj Hanko, moc děkuji, že jsi souhlasila s rozhovorem. Jak se máš?

Ahoj, mám se fajn, díky!

Vím o tobě, že nežiješ v České republice. V jaké zemi tedy působíš a pracuješ v oblasti marketingu?

Konkrétně žiju ve měste Göteborg, který je druhým největším městem ve Švédsku. Jsem zde úspěšně devět let. K marketingu jsem se dostala ohromnou náhodou. Nedávno mi byla diagnostikována velmi závažná nemoc a v tom okamžiku se mi změnil celý život. Při zotavování a rehabilitacích jsem si našla čas na edukaci v oblasti psychologie a digitálního marketingu. Dostala jsem nápad, že si rozšířím obzory i po praktické stránce a řekla jsem si: ”Jdu do toho, získám certifikát a nové zkušenosti.” V neposlední řadě musím také velmi poděkovat skvělému šéfovi a kolegům, kteří mě nakopili a podpořili.

Absolvovala jsi kurz Social Media Specialist, splnila jeho osnova tvoje očekávání?

Ano, splnila a troufnu si tvrdit, že až nad mé očekávání! Dozvěděla jsem se víc, než jsem očekávala. Tento kurz byl pro mě neuvěřitelně klíčová zkušenost, která v mém případě pootevřela nové kariérní možnosti. Rozhodně to nebude můj poslední kurz, který jsem u PrimaKurzů absolvovala

Vyhovovala ti forma online studia a prostředí videokademie?

Ano vyhovovala. Bonus vidím v tom, že člověk může studium přizpůsobit svým potřebám. Vyhovovalo mi nesmírně tempo, které jsem si sama mohla korigovat. Určitě bude příjemnější byt fyzicky přímo v učebnách, ale bohužel díky mé situaci to není možné.

Která část byla pro tebe nejnáročnější?

Určitě nástroj Business Manager a mnoho informací s tím spojených. Vše bylo pro mě nové, fascinující ale take vyčerpávající a inteznivní.

Měla jsi předchozí zkušenosti s nástrojem Business Manager?

Ne, žádné.

Jak hodnotíš přístup lektorů, byla pro tebe jejich online podpora dostatečná?

Ano, byla. Děkuji za jejich podporu, která byla v rámci možností okamžitá. Lektoři byli skvělí a jsou to opravdoví profící, kteří umí pedagogicky vše vysvětlit. Jejich tým působí výborně, sehraně a profesionálně. Velké díky všem, za jejich práci, trpělivost a sdílení.

Uplatnila jsi už získané znalosti na nějakém svém projektu nebo projektu klienta?

Bohužel ještě ne. Situace s covidem-19 ve Švédsku se dle statistik nelepší a to vede k pozastaveným projektům, omezené výrobě a částečnému propouštění. Budu muset ještě chvíli počkat až se situace zlepší a my se vrátíme do práce. Věřím, že se pak naskytne příležitost, kdy si svoje nabyté zkušenosti budu moci prověřit v praxi.

Jednotlivá témata sis mohla procvičit vypracováním zadaných úkolů. Pomohly ti tyto úkoly lépe pochopit danou problematiku? Získala jsi třeba nějakou zpětnou vazbu od lektorů?

Ano, určitě. Přístup lektorů mi hodně pomohl pochopit problematiku. Úžasné také je, že se po probraném tématu vypracuje úkol, který vám ještě více pomůže s pochopením a zapamatováním si dané látky.

Doporučila bys online kurz ostatním zájemcům?

Definitivně, ano. Pro mě jako nováčka byl kurz velmi hodnotný a posunul mě blíž k mému osobnímu cíli! Dozvěděla jsem se cenné a užitečné tipy z praxe. Určitě kurz doporučuji těm, kteří začínají s vlastním podnikáním, obchodním managerům, marketérům a všem, kteří chtějí posunout své znalosti.

Hodně štěstí a zdraví v novém roce 2021 přeje celému týmu PrimaKurzů Hanka Housková 

Komentáře