Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Dlouho jsem o práci v marketingu jen snila

Ahoj Majko, v loňském roce jsi úspěšně dokončila denní kurz Manažer pro internetové projekty. Jak se ti dnes daří?

Ahoj, daří se mi skvěle! Je neuvěřitelné, že už je to rok, co jsme se potkávali na kurzu. Doufám, že i vám v Primafuture se daří dobře

V průběhu kurzu jsi pracovala jako zdravotní sestra. Změnilo se u tebe něco od té doby?

Změnilo se všechno a život se mi obrátil vzhůru nohama. Samozřejmě v dobrém slova smyslu Tehdy jsem pracovala jako zdravotní sestra, která kolem marketingu pořád jen kroužila a vnímala ho jako svůj velký koníček. Dnes pracuji v jedné brněnské marketingové agentuře jako juniorní projektová manažerka a cítím, že je to konečně to pravé pro mě. Zkrátka práce, která mě dělá šťastnou a pekelně mě baví.

Pomohly ti tedy vědomosti z kurzu získat novou práci?

Bezpochyby! Toto školení digitálního marketingu vnímám jako pevný a nepostradatelný základ pro budování hlubších znalostí v oblasti marketingu. Dlouho jsem o práci v marketingu jen snila, ale díky vašemu kurzu jsem získala obecnější přehled a hlavně odvahu jít svému snu konečně naproti.

Měla jsi už možnost využít ve své práci některé věci, které ses naučila na kurzu?

Každý den. Jsem zatím na startovní čáře své marketingové kariéry a velkou část svého volného i pracovního života teď věnuji sebevzdělávání. K informacím z kurzu se neustále vracím a stavím na nich své nové znalosti.

Na jaké téma z kurzu vzpomínáš jako na nejnáročnější?

Jednoznačně Google Analytics! Dodnes je pro mě práce v GAčkách náročná, ale nesmírně zajímavá. To je také jeden z důvodů, proč bych v budoucnu ráda absolvovala váš kurz Webový analytik, na který si už nějakou dobu brousím zuby.

A co podpora lektorů po kurzu, přijde ti dostačující?

Řekla bych více než dostačující. S Verčou jsem měla po kurzu hned několik konzultací, které mi pomohly k nynější práci, za což jsem opravdu velice vděčná!

Po dokončení prezenční formy kurzu jsi také získala přístup do videoakademie, ve které jsou k dispozici výuková videa. Využíváš tento přístup?

Ano, přístup jsem několikrát využila. Nasát všechny informace jen během kurzu je, vzhledem k jeho rozsahu, nemožné. Je skvělé, že se můžu i později k jednotlivým tématům vracet opakovaně, dokud si v konkrétní problematice nejsem jistá.

Splnil kurz tvoje očekávání?

Ano, kurz určitě splnil má očekávání. Mým cílem bylo získat základ a přehled o jednotlivých disciplínách online marketingu. A to se stalo! Kurz z člověka pochopitelně neudělá hotového markeťáka, ale nasměruje ho a ukáže mu, kolika cestami je možné se vydat. Pak už je na každém účastníkovi kurzu, kterou oblast si zvolí a v ní se bude dále rozvíjet.

Čemu se ráda věnuješ ve volném čase?

Ve volném čase se ráda věnuji četbě nebo jízdě na bruslích. Miluji ferraty a svůj růžový paddleboard. Přiznávám však, že mi čas od času nejvíce vyhovuje kvalitně provedené lenošení

Doporučila bys naše školení i ostatním zájemcům?

Kurz bych určitě doporučila. Je třeba počítat s tím, že nic není zadarmo. To, že si člověk kurz zaplatí a odsedí, rozhodně nestačí. Je to velká nálož informací, které je potřeba do hlavy dostat a nepustit. Jestli chcete z kurzu vytěžit maximum, je potřeba připravit se na samostudium ve volném čase a trénování si probraného učiva. Na nic ale nezůstáváte sami. Vždy máte možnost doptávat se přímo na kurzu, nebo i mimo něj prostřednictvím emailu.

Pokud má někdo obavy, že by kurz nezvládl a váhá, nebojte se a jděte do toho! Když to zvládla zdravotní sestra, s minimálním množstvím marketingových znalostí, bezpochyby to zvládnete i vy

Majko, moc ti děkuji za tvůj čas, který sis pro rozhovor našla a přeji ti za všechny lektory z Primakurzů, ať se ti daří

Komentáře