Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Takto propracovaný a vymakaný online kurz jsem ještě nikde neviděl

Ahoj Martine, jsem moc ráda, že jsi si užil kurz a že se chceš online marketingu věnovat i nadále Také ti děkuji, že sis udělal čas na rozhovor.

Kurz jsi studoval prostřednictvím online videoakademie – vyhovovala ti tato forma studia? Proč jsi si ji zvolil?

Ahoj Verčo, tuto formu studia jsem si vybral, protože z pracovních důvodů jsem mohl studovat pouze po večerech. Organizovat si čas pro studium pro mě bylo zásadní a tato forma mi naprosto vyhovovala.

Měl jsi před absolvováním kurzu nějaké zkušenosti s Google Ads, Sklikem nebo jiným nástrojem pro správu reklam?

Před kurzem jsem absolvoval od Googlu „Digitální garáž" takže trochu teorie, ale prakticky jsem ani s jedním nástrojem zkušenost neměl.

Kurz je zaměřený nejen na tvorbu a správu reklamních kampaní, ale také na analytiku a práci s GTM – která z kapitol pro tebe byla nejnáročnější?

Asi práce s produktovými feedy, to mi přijde jako už vyšší level

Pracuješ aktuálně v oblasti online marketingu, nebo jaká je tvoje profese?

Momentálně pracuji v mezinárodní společnosti, která vyrábí díly do automobilů. Marketing mám zatím jako koníček. V budoucnu bych se chtěl, ale marketingu věnovat co nejvíce. Moc mě to baví.

Měl jsi možnost využít získané znalosti při práci na svém projektu nebo na projektu nějakého klienta?

Zatím bohužel ne, ale těším se na to, že se do toho teď pustím a brzy nějaké možnosti snad přijdou.

Který online nástroj tě nejvíce zaujal a pracuje se ti s ním nejlépe?

Nejvíce pro mě byl při přehledný asi Sklik. V Google Ads jsem si musel zvykat trochu déle, ale oba tyto nástroje se mi líbí. Google Analytics je také super, co vše se tam dá sledovat.

Na konci každé kapitoly jsi vypracovával praktické úkoly. Pomohly ti tyto úkoly lépe pochopit danou problematiku? Byly pro tebe přínosné?

Tyto úkoly pro mě byly přínosné hrozně moc, možnost si vše prakticky vyzkoušet je k nezaplacení. Samozřejmě jsem se při jejich plnění hodně vracel zpět k videolekcím a čerpal z nich a když bylo nejhůře, napsal jsem ti a vždy jsi mi obratem poradila. Za toto bych ti chtěl ještě jednou moc poděkovat.

A co přístup lektorů, byla jejich online podpora dostačující?

Musím říct, že jsem byl hodně spokojený, na všechny moje dotazy jste reagovali hodně rychle, až jsem si říkal, jestli také trávíte někdy čas bez PC. Kontrola úkolů, tipy a rady - vše byla paráda a moc mi to pomáhalo.

Čemu se rád ve volném čase věnuješ?

Mám rád hudbu, hraju v kapele na elektrickou kytaru a od malička miluju fotbal. Dříve jsem ho aktivně hrál a trénoval, teď už jen sleduju doma u televize nebo zajdu na stadion u nás v Plzni - jsem totiž velkým fanouškem Viktorie Plzeň

Doporučil by jsi online formu kurzu i dalším zájemcům?

Online kurz digitálního marketingu bych určitě doporučil všem, kteří si chtějí studium organizovat sami. Fakt jsem byl mile překvapený jak dobře a srozumitelně byly lekce natočené a jaká podpora na chatu od vás byla. Takto propracovaný a vymakaný online kurz jsem ještě nikde neviděl.

Martine, za celý tým PrimaKurzů ti přeji, ať máš brzy příležitost uplatnit získané znalosti i v praxi

Komentáře