Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Velice oceňuji skvělou podporu ze strany lektorů

Ahoj Vendulo, ještě jednou gratuluji k úspěšnému dokončení online kurzu Manažer pro internetové projektyProč jsi se rozhodla studovat tento kurz?

Ahoj Veroniko, děkuji Vám, musím říci, že kurz byl super :) Vybrala jsem si právě tento kurz, protože bych ráda zkusila najít práci nezávislou na místě. Žila jsem v zahraničí a ráda bych se tam vrátila zpátky, bohužel situace není úplně příznivá na to, abych si našla práci ve stejném oboru jako dříve. Pracovala jsem totiž v cestovním ruchu. Díky kurzu bych mohla nalézt zaměstnání, které je možné vykonávat z různých států nebo míst. Dalším faktorem byla skutečnost, že si začínám psát blog o jídle a cestování, takže i tu můžu zúročit nové poznatky v oblasti online marketingu.

Studentka online kurzu Manažer pro internetové projekty Vendula Kovářová

Měla jsi před absolvováním kurzu zkušenosti s PPC reklamou, Business Managerem nebo nějakými jinými nástroji online marketingu?

Vůbec ne, v tomto oboru jsem úplný nováček.

Byly pro tebe jako pro úplného začátečníka vysvětleny jednotlivé kapitoly srozumitelně?

Ano, vždy to bylo vysvětleno od začátku, s doplňujícími informacemi - jasně a přehledně :)

V jakém oboru aktuálně pracuješ?

Pracovala jsem v cestovním ruchu a pohostinství.

Měla jsi už možnost využít znalosti získané z kurzu?

Zatím ještě ne, ale dostala jsem nabídku vyzkoušet si analýzu webových stránek jedné společnosti. Na zkoušku.

Vyhovovala ti online forma studia a prostředí videoakademie?

Velkou výhodou byla flexibilnost – mohla jsem se učit, když jsem potřebovala, k videím jsem se mohla vracet a i podpora z Vaší strany byla skvělá. Velice ji oceňuji. Videa jsou zpracována velmi pečlivě a interaktivně. Takže odpověď – ano, byla jsem s kvalitou a obsahem videí i formou studia spokojena.

Byla pro tebe online podpora lektorů dostačující?

Ano, je pravda, že někdy bych "zvedla ruku" a zeptala se během výkladu, ale dotazy jsem si poznamenávala během poslechu a poté otázku položila. Osobní interakce je určitě o něco lepší, ale i tak byla podpora lektorů v pořádku.

Pomohly ti s pochopením témat materiály, které jsou součástí jednotlivých kapitol?

Určitě, ocenila jsem hlavně myšlenkové mapy, protože si tak člověk lépe představí celý proces a jakým způsobem na sebe jednotlivé kroky navazují.

V průběhu kurzu jsi plnila zadané cvičné úkoly. Byla pro tebe zpětná vazba od lektora přínosná?

Samozřejmě, zpětná vazba byla velice důležitá. Uvědomila jsem si, kde jsem udělala chybu, co by se dalo zlepšit. Chybami se učí nejlépe.

Děkuji za rozhovor a věřím, že si brzy najdeš práci, díky které se budeš moci zase cestovat po světě

Komentáře