Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

JavaScript Programátor

od Tondy Truonga

Špičkové online školení nejpoužívanějšího programovacího jazyku na světě.

Přihlásit

O tomto kurzu

Teto kurz je vhodný pro studenty, kteří se chtějí naučit programovat a neví, jaký programovací jazyk zvolit. JavaScript je nejlepší startovací bod pro všechny budoucí programátory. Je programátorskou komunitou i digitálním světem hodně podporován různými nástroji a rozšiřujicími dopňky.

Tento jazyk najdete i na místech, kde byste to ani nečekali. Kromě toho, že se dnešní moderní stránky se bez JavaScriptu neobejdou (animace, validace, hudba, video, interaktivita, aj.), tak můžete na tento úžasný jazyk narazit i v mobilních aplikacích, na serverech, v televizích a v mikročipech. Jakékoliv zařízení, na které si vzpomenete, může mít pod kapotou JavaScript. Můžete se pustit do programování her, uživatelského rozhraní, animací a grafů.

V prezenční formě tento kurz získal již 25+ recenzí. Celý kurz je pravidelně aktualizován, takže se nemusíte bát, že byste v něm tápali. 

Cena online kurzu Původně: 10 000 Kč 8 550 Kč Splátky? včetně 21% DPH

⏳ Platnost akce do 14. 7. 2024

Možnosti úhrady kurzu

 • Z vlastních zdrojů
 • Dárkový poukaz
 • Benefit Plus

Délka online studia: 56 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Dotazy řešíme do 1-2 prac. dnů
Dotazy řešíme do 1-2 prac. dnů
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Proč tento kurz

 • Kurz je určený pro úplné začátečníky, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s programováním.
 • Pravidelné aktualizace kurzu, které zajišťují komfortní průběh studia.
 • Osnova kurzu pokryje vše potřebné, abyste mohli začít ihned animovat a programovat interaktivní webové stránky.
 • Zvolte si vlastní tempo, rozvrhněte si svůj plán a začněte se učit. Videa můžete zhlednout v jakýkoliv čas. Úkoly můžete odevzdat kdykoliv budete chtít.
 • Všechny úkoly a práce vám zkontroluje lektor. Najde Vám případné chyby v kódu, vysvětlí všechny nejasnosti nebo navrhne lepší řešení.
 • Po splnění všech praktických úkolů dostanete certifikát potvrzující vaše znalosti.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se můžete našich lektorů na cokoliv zeptat prostřednictvím vloženého komentáře u videa.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 19. 06. 2024

  Vylepšení studentského režimu

  Od dnešního dne ve studentském režimu nově uvidíte i přehledy a statistiky z průběhu vašeho studia. Naleznete zde váš progres studia, kolik hodin jste odstudovali, denní průměr studia a další. Jeden z nejdůležitějších přehledů se však týká úkolů. Nyní uvidíte všechny úkoly ve vašem kurzu a jejich stav přehledně na jednom místě.

  Tuto novinku naleznete v pravém horním rohu studentského režimu. Nad ikonkami Informace - Diskuze - Poznámky - Nahlásit si nyní klikněte na Průběh studia a zobrazí se vám přehled vašich úkolů a informace z celého vašeho studia. Věříme, že vám tato novinka pomůže k lepší orientaci a o něco ulehčí studium. 

 • 09. 01. 2023

   

  Přidali jsme nová videa!

  Přidali jsme dvě nová video do kapitoly Vanilla JavaScript.

  Najdete je pod názvy For of
  Je to nový způsob procházení pole pomocí struktury FOR OF, který je přehlednější a snadnější na použití.

  a pod názvem IntersectionObserver
  Což je nová technologie pro spoustění animací až po tom, co uživatel doscrolluje na nějakou určitou část stránky.

 • 26. 08. 2022

   

  Přidali jsme nové video!

  Do kapitoly Vanilla Javascript jsme přidali nové video pod názvem Audio, které vás naučí manipulovat s audio prvky na stránce.

  S Javascriptem můžete nyní vaši aplikaci obohatit o různé zvukové efekty nebo můžete přidat hudbu na pozadí v nekonečné smyčce. 

 • 19. 07. 2022

   

  Přidali jsme nové video!

  Přidali jsme nové video do kapitoly Animace a efekty. Najdete ho pod názvem Scroll progress.

  Je to indikátor, díky kterému uživatel uvidí v jaké části stránky se nachází, například zda doscrolloval do půlky nebo už je na konci stránky.

 • 24. 05. 2022

   

  Přidali jsme nové video!

  Do kapitoly Vanilla Javascript jsme právě nahráli video, které vás naučí novou technologii Template string. Ta vám umožní psát hezčí a přehlednější kód, tak se určitě mrkněte. :-)

 • 11. 05. 2022

   

  Nová kvalita zvuku u videí

  Díky pomoci umělé inteligence jsme zajistili lepší kvalitu audia u videí.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Ukázka funkcí JavaScriptu

10

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Repellendus neque repellat, laboriosam eligendi tenetur dolore aliquid mollitia quisquam praesentium aut dignissimos molestiae unde voluptates quia expedita dolorem quis doloribus optio! Provident inventore nesciunt, voluptates consequatur nihil eum doloribus animi hic expedita distinctio, cumque optio. Illum, soluta fuga accusamus veniam hic atque commodi ratione consectetur autem temporibus voluptatibus, laborum placeat dignissimos! Sed aliquid cupiditate animi eos accusantium reiciendis neque adipisci similique et esse ipsam deserunt hic dolores nobis ullam impedit eligendi ipsum incidunt facere, omnis voluptatibus consequuntur dicta dolor! Quae, aliquam.

Síla hesla:
Scrollujte směrem dolů

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Prezenční forma studiaJe tento kurz dostupný v prezenční formě?

Tento kurz školíme pouze ve verzi ONLINE studia. Není ho tedy možné studovat v prezenční formě. Děkujeme za pochopení.

20+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

29 komentářů
Přidat komentář
Richard Polák

Znáte to, leta letoucí něco používáte, co máte okoukané, ale tak nějak nevíte, jak přesně to vlastně funguje. Víte, co máte udělat, aby
se něco stalo, ale proč to tak je, to už je trochu něco jiného. Já jsem se rozhodl, že se vrhnu na #react, ale uvědomil jsem si, že i přesto, že JS používám už přes dvacet let, stále jsou bílá místa na mapě, o kterých nic nevím. A tak jsem se i po těch letech vrhnul na začátečnický kurz, abych ty základy posílil, než na ně začnu stavět dál. A víte co? V těch sedmi dnech bylo tolik aha momentů, kdy se mi konečně "rozsvítilo", že jsem to ani nečekal - a nebyly to zdaleka jen věci kolem JS. Takže díky Tondo ‍

Petr Guba

S kurzem JS jsem byl nadšen a Tonda vše srozumitelně podal

Lenka Morávková

Kurz Javascriptu jsem absolvovala po kurzu programátor www aplikací a byla jsem nad míru spokojena! :) Tonda je super a dokáže všechno hezky podat a snáz se to vše pochopí. Naučili jsme se rozpohybovat web pomocí JS, používat knihovny a i super vychytávky a trendy, co se týče CSS. Kurz byl boží! Tonda je super učitel, který vždy rád se vším pomůže :)
Děkuji moc za velkou podporu a pomoc :) (bš)

Romana Prošková

Tondo, Kubo a Prima Kurzy, děkuji, děkuji, děkuji! Seminář "Webmaster" mám za sebou rok, "Java Script" pár dní a právě pracuji na dynamice dosud statických stránek, které jsem vytvořila, a ono to funguje :-). Přesně kvůli tomu jsem k Tondovi šla, abych se naučila webovky rozpohybovat, šablony mě nebaví! Sice mi ještě chvíli potrvá, než si to všechno sedne, přece jen jsem žena s nelogickým a nematematickým myšlením a v pokročilém věku, ale jsem nadšená! Myslím, že si vás dám ještě do třetice - Grafika. Ať se daří! RP

Petr Konupčík

Cílem návštěvy kurzu bylo posunutí se dál v možnostech tvorby webu. Cíl se podařil :) Určitě doporučuji základní znalost HTML a CSS, ale není to podmínka. Tonda je skvělý instruktor - vysvětlí, počká, pomůže. Jako obrovské plus vidím "firemní" rozhraní, díky kterému můžete vnímat každé slovo lektora a zároveň sledovat, co píše a poté si text třeba jen zkopírovat - velmi to pomůže. Takže díky a snad někdy příště :)

Tomáš Andrš

Šel jsem do kurzu, abych si utřídil znalosti (JS/jQuery), které jsem získal googlením apod. Očekával jsem, že si v tom udělám pořádek a to se taky stalo. Po kurzu je mi jasné jak zameřit elementy, nastavovat jejich chovani, změnit jim tvar, animovat a dalsi spoustu věcí. Doporučuj základní znalost HTML a CSS (lépe se pak soustředí na vlastni JS). Tonda vede kurz v přátelském duchu a když má někdo problém tak vše vysvětlí...za mě pecka a moc díky;-)

Stella Fecková

Tondo je opravdu suprovský lektor. Probrali jsme .js od začátku a získali jsme od lektora hodně užitečných informací. Děkuji, Tondo. Ať se ti nadále daří a těším se na tebe u programátorů.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým certifikátem PrimaKurzyOnline.cz

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 8 550 Kč Původní cena: 10 000 Kč

Objednat
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.