773 348 790
Přihlásit
Moje studium
Bestseller!

Online kurz programování pro začátečníky

Kurz Programátor / Full Stack Developer

od Josefa Kyriana

Nejrozsáhlejší ONLINE studium programování s přímou podporou lektora po celou dobu studia.

Přihlásit

Pouze od 6. 12. do 8. 12. 2022!

O tomto kurzu

Programátor je v roce 2022 nejžádanější profesí na trhu práce. Na českém trhu chybí až deset tisíc junior i senior programátorů. A proto jsme se rozhodli připravit toto komplexní školení pro úplné začátečníky i v online formě, tak aby našli své uplatnění a to dokonce až na 5 různých pracovních pozicích.

Obsahem kurzu je studium webových technologií, které se poslední dobou staly nejmocnějším a nejuniverzálnějším způsobem vývoje aplikací. A z toho plyne poptávka na trhu práce po lidech, kteří s těmito technologiemi dělají.

Cílem tohoto kurzu je tedy získat komplexní znalost tvorby webových stránek a aplikací za použití následujících technologií:

 • HTML & CSS
 • Programovací jazyk PHP
 • Databáze MySQL
 • Programovací jazyk JavaScript

Jde o technologie takzvaného FrontenduBackendu, kterým se souhrně říká Full Stack. S tímto kurzem se tedy nenaučíte jen nějakou část, ale vše co k programování potřebujete znát.

Tento kurz vychází z našeho lety ověřeného prezenčního kurzu a přináší výhody moderního online studia s jedinečnou kombinací přímé podpory lektora.

Cena kurzu 25 000 Kč 14 900 Kč včetně 21% DPH

Platnost akce do 8. 12. 2022

Délka online studia: 150 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

Tvorba webu v HTML & CSS

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Tvorba webu v HTML & CSS

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Tvorba webu v HTML & CSS

Kapitola

Programování v PHP

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Programování v PHP

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Programování v PHP

Kapitola

Databáze MySQL

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Databáze MySQL

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Databáze MySQL

Kapitola

Programování v JavaScriptu

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Programování v JavaScriptu

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Programování v JavaScriptu

Proč tento kurz

 • Školení je určeno pro úplné začátečníky, tedy nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s programováním.
 • Osnova kurzu pokryje vše potřebné, aby bylo možné najít uplatnění na trhu práce a to dokonce na 5 různých pozicích. Můžete pracovat jako junior Full Stack Developer nebo se věnovat jen té části kurzu, která Vás baví nejvíce - může z vás být Webmaster a věnovat se HTML & CSS, nebo Backendový programátor a věnovat se PHP, nebo Frontendový programátor a věnovat se JavaScriptu nebo Databázový specialista a věnovat se MySQL. Je to jen na vás.
 • Výhodou online studia je to, že si zvolíte vlastní tempo, rozvrhnete si svůj plán dle vašich časových možností a začnete se učit. Videa můžete zhlédnout kdykoliv a to opakovaně. 
 • Možnost diskuze s lektorem pod každým videem.
 • Všechny úkoly a práce vám vyhodnotí lektor. Vysvětlí Vám i případné nejasnosti nebo navrhne lepší řešení.
 • Tento kurz dosáhl více než 100+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty.
 • Po splnění všech praktických úkolů obdržíte certifikát potvrzující vaše znalosti.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 27. 06. 2022

  Kurz byl dotočen, tak hurá do studia :-)

  Kurz byl kompletně dokončen a videa dotočena. V kurzu najdete více než 400 videí o celkové délce zhruba 65 hodin. Do budoucna určitě přibyde nějaký další materiál :-)
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Nevyhovuje vám on-line? Studujte prezenční formou
 • stejná osnova školení, jako je to u online formy výuky
 • pro mimopražské zajistíme ubytování zdarma
 • výborná káva v ceně studia
 • možnost zajít na pivko s lektory :-)
Chci studovat prezenčně
prezencni studium

100+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

115 komentářů
Přidat komentář
Dominik Šimůnek

Kurz programátora mohu opravdu doporučit. Šel jsem do kurzu po absolvování kurzů TWS a JavaScriptu a obojí jsem si skvěle znovu procvičil a dozvěděl se něco nového. Obsahem kurzu je samozřejmě i PHP a MySQL a jde se opravdu od základu, takže to zvládne pochopit každý. Kurz jsem absolvoval online a mohu tuto verzi doporučit všem, kteří si chtějí volit vlastní tempo studia nebo nemají možnost kurz absolvovat prezenčně.

Natálie Dufková

Kurz jsem absolvovala v listopadu - prosinci 2021 a zpětně to hodnotím jako nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat. Nevím kde bych začala, ale chválou rozhodně netřeba šetřit. Do kurzu jsem přišla jako člověk v podstatě naprosto nedotčený programováním, už jenom vytvořit si správně složky v VS Code byl nadlidský úkol. Naprosto jsem nestíhala tempu skupiny byla místy zmatená, ale přístup všech lektorů mě velice pomohl neboť nikoho do ničeho netlačí vše je v klidné atmosféře a spíše formou takového seznamování a objevování a užili jsme si u toho i spoustu srandy přesto že naše skupina… Zobrazit více

Vendula Změlíková

Tento kurz doporučuji všem, co se chtějí naučit programovat, nebo si zlepšit své znalosti. Kurz je velmi intenzivní obsahuje základy HTML, CSS, JavaScript, MySQL a PHP. Na kurzu se sešla perfektní parta lidí a panovala tam super atmosféra. Chtěla bych pochválit přístup lektora Tondy, vše perfektně vysvětlil, byl vždy ochotný poradit, a navíc měl plno zábavných historek.

Gábor PG Pandi

Díky lektorům jsem se naučil toho hodně, a to všechno zábavně. Kurz dává slušný základ pro lidi který chtějí začít v programovaní. Je to určitě lepší volba než se do toho pustit sám a naučit se věci občas špatně. Anebo jenom ne úplně správně, zastaralou formou. Je pravda že, těžší část a opravdové učeni se začíná až teď po absolvovaní, ale to všechno je proces a kurz je skvělý začátek celého procesu. Navýše jsme se sešli skvělý lidi a fakt byla zábava.
Doporučuju

Діанка Мацек

01001000 01100101 01101100 01101100 01101111
pokud přemýšlíte o změně povolání, které by mělo mít budoucnost, kariérní růst, nadprůměrné finanční ohodnocení a stabilní pozici na trhu práce, tak kontaktujte tyto pány a jděte programovat!
Ke každému studentovi přistupují individuálně a přátelsky. I když nejste ani průměrný uživatel PC, tak ve Vás probudí sebedůvěru a touhu po učení. Nějaké posměšky či úšklebky? Naopak důvěra, empatie a motivace!
Co zde ještě musím topovat, tak: čisté a příjemné prostředí, kvalitní studijní materiály a pro mimopražské ubytování.
Prostě jděte do toho

Olga Pimenova

Jestli hledáte možnost získat znalostí z programování, tak jste na správním místě. Kurz Programátora www aplikací od PrimaKurzy.cz je užitečný a moc informativní.
Lekci probihali intenzivně, ale všechno byli srozumitelné vysvětleno. Každý účastník dostával odpověď na jakékoliv dotaz a pomoc.
Lektoři jsou přátelské, měli jsme spoustu vtipů, a je poznat, že mají zájem naučit nás psát kódy, orientovat se v tom, a hledát nejlepší řešení.
Součástí kurzu jsou spousta online materiálů a videa, na které můžete se kouknout i po kurzu.
Děkuji moc za skvělé znalostí!

Jitka Adlerová

Ráda bych doporučila kurz Programátor www aplikací. Na kurzu byla skvělá atmosféra, sešla se super parta lidí a náš lektor Tonda nám vše trpělivě vysvětloval a bylo vidět, že svou práci dělá s radostí Kurz je nabitý informacemi a obrovskou výhodou jsou online videa, která máme k dispozici.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 14 900 Kč Původní cena: 25 000 Kč

Objednat