773 348 790
Přihlásit
Moje studium
Bestseller!

Online kurz programování pro začátečníky

Kurz Programátor / Full Stack Developer

od Josefa Kyriana

Nejrozsáhlejší ONLINE studium programování s přímou podporou lektora po celou dobu studia.

Přihlásit

O tomto kurzu

Programátor je v roce 2023 nejžádanější profesí na trhu práce. Na českém trhu chybí až deset tisíc junior i senior programátorů. A proto jsme se rozhodli připravit toto komplexní školení pro úplné začátečníky i v online formě, tak aby našli své uplatnění a to dokonce až na 5 různých pracovních pozicích.

Obsahem kurzu je studium webových technologií, které se poslední dobou staly nejmocnějším a nejuniverzálnějším způsobem vývoje aplikací. A z toho plyne poptávka na trhu práce po lidech, kteří s těmito technologiemi dělají.

Cílem tohoto kurzu je tedy získat komplexní znalost tvorby webových stránek a aplikací za použití následujících technologií:

 • HTML & CSS
 • Programovací jazyk PHP
 • Databáze MySQL
 • Programovací jazyk JavaScript

Jde o technologie takzvaného FrontenduBackendu, kterým se souhrně říká Full Stack. S tímto kurzem se tedy nenaučíte jen nějakou část, ale vše co k programování potřebujete znát.

Tento kurz vychází z našeho lety ověřeného prezenčního kurzu a přináší výhody moderního online dálkového studia s jedinečnou kombinací přímé podpory lektora.

Cena kurzu 25 000 Kč 21 300 Kč včetně 21% DPH

Platnost akce do 26. 3. 2023

Délka online studia: 150 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

Tvorba webu v HTML & CSS

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Tvorba webu v HTML & CSS

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Tvorba webu v HTML & CSS

Kapitola

Programování v PHP

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Programování v PHP

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Programování v PHP

Kapitola

Databáze MySQL

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Databáze MySQL

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Databáze MySQL

Kapitola

Programování v JavaScriptu

Podívejte se na následující videa co se naučíte v této kapitole

Úvod

Představení kapitoly Programování v JavaScriptu

Ukázka z projektu

Představení co nás čeká v rámci celokurzového projektu po naučení kapitoly Programování v JavaScriptu

NOVINKA
Lektor Kód

Mrkněte na představení nástroje

Zcela unikátní vlastnost pouze v našem on-line kurzu.

Lektor Kód vám umožní:

 • kontrolu zdrojového kódu
 • snadné nalezení chyb
 • porovnaní zdrojového kódu
 • možnost kopírování kódu
 • vkládání kódu

Proč tento kurz

 • Školení je určeno pro úplné začátečníky, tedy nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s programováním.
 • pravidelné aktualizace kurzu, které zajišťují komfortní průběh studia;
 • Osnova kurzu pokryje vše potřebné, aby bylo možné najít uplatnění na trhu práce a to dokonce na 5 různých pozicích. Můžete pracovat jako junior Full Stack Developer nebo se věnovat jen té části kurzu, která Vás baví nejvíce - může z vás být Webmaster a věnovat se HTML & CSS, nebo Backendový programátor a věnovat se PHP, nebo Frontendový programátor a věnovat se JavaScriptu nebo Databázový specialista a věnovat se MySQL. Je to jen na vás.
 • Výhodou dálkového online studia je to, že si zvolíte vlastní tempo, rozvrhnete si svůj plán dle vašich časových možností a začnete se učit. Videa můžete zhlédnout kdykoliv a to opakovaně. 
 • Možnost diskuze s lektorem pod každým videem.
 • Všechny úkoly a práce vám vyhodnotí lektor. Vysvětlí Vám i případné nejasnosti nebo navrhne lepší řešení.
 • Tento kurz dosáhl více než 120+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty.
 • Po splnění všech praktických úkolů obdržíte certifikát potvrzující vaše znalosti.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 27. 06. 2022

  Kurz byl dotočen, tak hurá do studia :-)

  Kurz byl kompletně dokončen a videa dotočena. V kurzu najdete více než 400 videí o celkové délce zhruba 65 hodin. Do budoucna určitě přibyde nějaký další materiál :-)
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Nevyhovuje vám on-line? Studujte prezenční formou
 • stejná osnova školení, jako je to u online formy výuky
 • pro mimopražské zajistíme ubytování zdarma
 • výborná káva v ceně studia
 • možnost zajít na pivko s lektory :-)
Chci studovat prezenčně
prezencni studium

120+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

125 komentářů
Přidat komentář
Jan Rolnik Roll

Na kurz jsem se přihlásil jako úplný začátečník a moje představy o obtížnosti byly od reality vzdáleny opravdu hodně daleko. Je to strašně moc informací, tudíž je to fakt dost obtížné. Ne všechno dokáže člověk pochopit a naučit se hned. Takže předpokladem je, že na sobě musí každý fakt máknout a hodně i studovat sám.
Díky faktu, že součástí kurzu je i roční přístup k on-line databázi všech studijních materiálů (instruktážní videa & prezentace) se to ale zvládnout dá. Závěrem nesmím zapomenout poděkovat ochotným a trpělivým lektorům. Vše důkladně a srozumitelně vysvětlili, případně když v tom člověk začal trochu plavat dokázali i individuálně poradit a pomoct...;))).
Tondo a Kubo díky moc, super přístup...;))))!!!!!!

Jan Mencl

Kurz programování absolovovala švagrová Monika v 11-12/2022. "Kurz je koncipovaný i pro začátečníky, ovšem je místy dosti intenzivní a člověk se musí obrnit trpělivostí a vytrvalostí. Oceňuji lidský a trpělivý přístup lektora a výuková videa, která jsou k dispozici i po skončení kurzu. Je jisté, že se nim budu opakovaně vracet :-) Kurz mohu doporučit, je to rozhodně dobrý začátek pro ty, kteří se v oboru chtějí začít pohybovat, takže díky."

Tarzan Zhor

Než jsem nastoupil na tento kurz, už jsem nějaké základní vědomosti měl. Jako samouk... A v průběhu kurzu jsem zjistil, jak tenká hranice je mezi tím, dělat něco správně a dělat něco co "nějakým zázrakem funguje". Díky kvalitnímu vysvětlování, odpovědím na otázky a skvělému přístupu lektorů jsem zjistil, jak moc věcí jsem dělal špatně a získal jsem spoustu nových vědomostí. Kurz vám dá pevný základ, na kterém můžete stavět. Za jeden měsíc získáte dobrý přehled a k tomu videa, ke kterým se můžete vracet, kdyby se náhodou v hlavě něco vytratilo. Lektorům dík!

Veronika Kučerová

Pokud váháte, zda se přihlásit, jděte do toho! Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Velké množství studijních materiálů a individuální přístup lektorů ve velmi přátelském prostředí. Za mě mohu tedy jen doporučit.

Lucie Černá

Přídávám pochvalnou recenzi za manžela Jiřího, který absolvoval tento kurz během listopadu-prosince 2022: „Programování je mým koníčkem, ale moje metoda pokus-omyl byla časově dost náročná. Na tomto kurzu jsme se všechno učili postupně a hlavně správně. Znalosti jsme pak aplikovali na reálném projektu, který lze upravit a umístit na nějaký webhosting. A ono to opravdu funguje! Kdyby mi někdo řekl, že dokážu mít za měsíc internetové stránky naprogramované v PHP na vlastní doméně, s funkční databází a administrací, tak tomu těžko uvěřím. Skvělá práce, díky moc lektorům kurzu a také asistence za podporu s vyřízením formalit.“

Šimon Novák Baudot

Kurz doporučuji, je velmi kompletní (HTML/CSS, PHP, databáze, Javascript), intenzivní a přístup lektorů je velmi dobrý. Množství informací je na měsíc obrovské, chce to cvičit a po kurzu opakovat a dál se učit...

Jakub Medo

Na kurz jsem se přihlásil jako úplný začátečník, co měl i možná trochu zkreslené představy jak vše na pozadí stránek funguje.
Nebudu lhát, kurz je hodně intenzivní a chce to určitě na sobě dále pracovat a nepropadat panice, že momentálně něco člověk nechápe a nebo mu nejde. Tak se to doučí časem. Řím taky nepostavili za den. Co se mi ale na kurzu líbilo, byla ochota lektorů a jejich trpělivost. Klobouk dolů kluci. Díky Primakurzy.cz za Vaše kurzy.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým certifikátem PrimaKurzyOnline.cz

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 21 300 Kč Původní cena: 25 000 Kč

Objednat