773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz programování pro začátečníky

Kurz Programátor / Full Stack Developer

od Josefa Kyriana

Nejrozsáhlejší ONLINE studium programování s přímou podporou lektora po celou dobu studia.

Přihlásit

O tomto kurzu

Programátor je v roce 2022 nejžádanější profesí na trhu práce. Na českém trhu chybí až deset tisíc junior i senior programátorů. A proto jsme se rozhodli připravit toto komplexní školení pro úplné začátečníky i v online formě, tak aby našli své uplatnění a to dokonce až na 5 různých pracovních pozicích.

Cílem tohoto kurzu je získat komplexní znalost tvorby dynamických webových stránek za použití následujících technologií:
 • HTML & CSS
 • Programovací jazyk PHP
 • Databáze MySQL
 • Programovací jazyk JavaScript

Jde o technologie takzvaného FrontenduBackendu, kterým se souhrně říká Full Stack.

Tento kurz vychází z našeho lety ověřeného prezenčního kurzu a přináší výhody moderního online studia s jedinečnou kombinací přímé podpory lektora.

Aktuálně je možné zakoupit kurz za zvýhodněnou cenu a s prodlouženou dobou podpory a přístupu do kurzu. Postupně ještě dotáčíme nová videa, která budete mít záhy k dispozici.

Cena kurzu 30 000 Kč 21 900 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 150 hodin

Videa jsou stále doplňována
Přístup do kurzu + podpora lektora: 18 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Proč tento kurz

 • Školení je určeno pro úplné začátečníky, tedy nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s programováním.
 • Osnova kurzu pokryje vše potřebné, aby bylo možné najít uplatnění na trhu práce a to dokonce na 5 různých pozicích. Můžete pracovat jako junior Full Stack Developer nebo se věnovat jen té části kurzu, která Vás baví nejvíce - může z vás být Webmaster a věnovat se HTML & CSS, nebo Backendový programátor a věnovat se PHP, nebo Frontendový programátor a věnovat se JavaScriptu nebo Databázový specialista a věnovat se MySQL. Je to jen na vás.
 • Výhodou online studia je to, že si zvolíte vlastní tempo, rozvrhnete si svůj plán dle vašich časových možností a začnete se učit. Videa můžete zhlédnout kdykoliv a to opakovaně. 
 • Možnost diskuze s lektorem pod každým videem.
 • Všechny úkoly a práce vám vyhodnotí lektor. Vysvětlí Vám i případné nejasnosti nebo navrhne lepší řešení.
 • Tento kurz dosáhl více než 100+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty.
 • Po splnění všech praktických úkolů obdržíte certifikát potvrzující vaše znalosti.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Josef Kyrian

Pepa má za sebou mnohaletou úspěšnou kariéru senior programátora v nejznámější české internetové společnosti Seznam.cz. Programování miluje a je na něm závislý :-)

Více o lektorovi

100+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

102 komentářů
Přidat komentář
Vaclav Kubes

Rád bych tímto poděkoval za kurz a skvělý přístup rektorů , kteří vše velice poutavě a srozumitelně vysvětlili . Měli jsme štěstí na skvělou partu lidí, kteří se chtěli naučit něco nového. V neposlední řadě též oceňuji navázání kontaktů s lidmi, kteří v tomto oboru chtějí pracovat. Byl to skvělý přínos pro mou práci na webových aplikacích. Pokud se chcete naučit něco nového a případně si najít práci v oboru vřele doporučuji!

Honza Horňák

Tento kurz jsem absolvoval od 28.2. 2022 - 29.3. 2022 (plus 30.3. absolvování bonusového kurzu).

Jednou větou... kurz stoprocentně doporučuji.

Teď trochu rozsáhleji...
Pro každého, kdo chce začít s programováním je rozhodně krok správným směrem. Ačkoliv se 22 dní pro někoho zdá jako relativně dlouhá doba, tak opak je pravdou. Za těch 22 dní se do Vás dostane opravdu velké a velké spektrum informací. Nešel bych tedy do kurzu s přístupem ve stylu "měsíc budu chodit jenom na kurz a budu moct okamžitě nastoupit do práce". Někdo možná ano a před takovým člověkem smekám, nicméně pro drtivou větši… Zobrazit více

Vlastimil Kalina

Přestože v programování nejsem úplný začátečník, tento kurz mi dal mnoho užitečných informací a výrazně mne posunul v efektivitě psaní kódů. Kurz navíc probíhal v přátelské atmosféře a ve všech směrech předčil má očekávání. Díky poskytnutým materiálnům (prezentacím a profesionálně pojatým videím) jsem si mohl probranou látku doma v klidu znovu projít a eliminovat tak případné nejasnosti. Za sebe mohu tento kurz všem případným zájemcům vřele doporučit a celému týmu lektorů ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů i spokojených absolventů. Rovněž bych rád poděkoval všem "spolustudentům" za prima partu, na kterou budu vždy v dobrém vzpomínat.

Daniel Toman

Intenzivní úvodní kurz pro všechny, kteří chtějí začít s programováním. Dobře strukturovaný a nabité informace se pěkně skládají do sebe. Určitě doporučuji všem, kteří o kurzu uvažují. Lektoři jsou báječní, se spoustou znalostí. Okamžitá zpětná vazba i možnost se na věci dále doptávat jistě každý začátečník ocení! Na kurzu se sešla fajn skupina lidí a byl to měsíc, na který budu rád vzpomínat.

Hugo Siebenschlaefer

Na kurzu jsme se sešli výborná parta učastníků .. a hlavně učitelé byli naprosto skvělí !!!
Neměl jsem moc ambice stát se programátorem webů .. mým hlavním cílem bylo začít se orientovat v PHP jazyce a prohloubit své znalosti HTML a CSS ..
.. však moje očekávání bylo mnohonásobně překonáno. Během kurzu jsem získal tolik poznatků a hlavně taky supr studijních materiálů i on-line inspirativních řešení všemožných IT webových témat !!
Před kurzem "Programátor WWW aplikací" jsem absolvoval i kurz "Webmaster - tvorba WWW stránek" - a tento postup doporučuji všem, kteří to s budováním profesionálních webů myslí vážně ..

Patrik Jakl

Na trhu je spousta kurzů, které můžete zvolit a ve výsledku vás asi naučí asi i to stejné, ale já osobně jsem rád, že jsem zvolil tento. Je dobré, když máte nějaké základy, ale není to nutné, protože si projdete úplnými základy a na nich pak stavíte dál. Kurz je dost intenzivní a přišlo mi, že čím víc se blížíte ke konci, tak je den ode dne intenzivnější. A čím déle jste v kurzu, tím více máte pocit, že toho víte strašně málo, každý den se vám otvírají nové obzory a s každou zodpovězenou otázkou se objeví další tři nezodpovězené. Kurz vám dá skvělé základy, na kterých mů… Zobrazit více

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Akční cena 21 900 Kč Původní cena: 30 000 Kč

Objednat