773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Kurz tvorba www stránek online

Kurz Webmaster | tvorba www stránek

Od Jakuba Novotného

ONLINE školení tvorby www stránek s individuálním přístupem lektora ke studentovi.

Přihlásit

O tomto kurzu

Kurz tvorby webových stránek - Webmaster je určen opravdu pro každého se zájmem o moderní trendy ve vytváření webových stránek. Tento kurz tvorby webových stránek vás naučí vytvářet moderní webové stránky a získat tak pracovní místo jako Webmaster, nebo pracovat odkudkoliv na světě na volné noze.  
Tento on-line kurz vychází z našeho prezenčního kurzu, který získal neuvěřitelných 90+ ověřených recenzí

Co se v kurzu naučíte?

 • Jak číst grafický návrh webu.
 • HTML a CSS.
 • Výběr správného webhostingu.
 • Instalace WordPressu.
 • Základy PHP.
 • Užvatelská práce s WP.
 • Vyvojářský pohled na WP.
 • Pluginy pro WP.
 • Zabezpečení WP.
 • Finanční stránka problematiky.
 • Základy SEO.

Cena kurzu 10 000 Kč 9 300 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 110 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Proč tento kurz

 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů (systém v případě velkého množství dotazů současných studentů, uzavře automaticky nové rezervace do online kurzu na 14 dnů);
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • v kurzu řešíme problematiku stavby webové stránky od výběru webhostingu, až po finální spustění stránky včetně SEO;
 • budete umět navrhovat weby s maximální variabilitou dle zadání vašeho klienta;
 • prezentace, kde je vše detailně rozepsáno;
 • tento kurz v jeho denní formě získal 90+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty;
 • možnost veřejné i soukromé diskuze s lektorem přímo pod videem;
 • 30 minutová individuální konzultace s lektorem formou přístupu na dálku;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • lektoři jsou ostřílení profesionálové s mnoha lety zkušeností v digitálním marketingu;
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Jakub Novotný

Jakub vystudoval elektro průmyslovku v oboru elektrotechnické počítačové systémy. Už v době studií se začal zajímat o to jak vytvářet webové stránky. Tato jeho vášeň se nakonec stala jeho velkým koníčkem společně se zájmem o fotografování a grafickou tvorbu. Díky tomu se na jeho kurzech můžete těšit na mnoho zajímavých tipů a rad z příbuzných oborů. Kromě školení ho můžete najít na akcích BMWmClubu, který založil.

Více o lektorovi

90+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Nejvíce hodnocený kurz tvorby www stránek v Česku
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

97 komentářů
Přidat komentář
Alice Hartman

Kurz Webmastra nadmíru splnil má očekávání. I přesto, že byl rozsáhlý, byl velmi dobře koncipovaný a neocenitelná jsou rovněž videa ( roční přístup k nim je součástí kurzu ), kde si krok po kroku můžete zopakovat, co jste na kurzu probírali. A samozřejmě nemohu opomenout neutuchající elán a trpělivost našeho lektora. Kubo, moc děkuji !!!

Anastasia Chongova

Na začátku kurzu jsem Jsem jako začátečník nic o kódování nevěděla. A za tři týdny umím víc jak to jsem představovala. Všechno díky našemu naprosto skvělému lektorů, profík s velkou trpělivostí :) díky

Alexandr Sn

Když jsem na internetu hledat kurzy programování, tak mi to hned našlo Primakurzy.cz. Chvíli jsem se rozmýšlel, jestli investice do tohoto kurzu bude ta správná, jelikož těch komentářů nebyla zrovna horda, a je mi neskutečně líto této skutečnosti, protože tento kurz byl opravdu velkým přínosem. Šel jsem do kurzu s nulovou zkušeností jakékoliv tvorby webových stránek, nicméně s trpělivým přístupem Jakuba (a jeho skvělého humoru:), který nám to všem vždy perfektně vysvětlil, odcházím se smíšenými pocity. Na jednu stranu jsem se za tento krátký čas nabyl spoustu vědomostí, ale zároveň jsem smutný, že tyto 3 týdny uplynuly tak rychle, jelikož bych s největší radostí pokračoval dále v učení, a to vše díky skvělému lektoru.

Pokud stále váháte, tak nemusíte, protože na konci kurzu pochopíte oblíbená slova Jakuba: "To je lehké, to hravě zvládnete".

Daniella Neugebauerová

Všechny předešlé recenze mluví za vše :) pokud váháte jestli do toho jít, rozhodně říkám: "Jděte do toho!" Získáte nálož znalostí o tvorbě webu a hromadu dalších užitečných informací z praxe. Kuba je opravdu profesionál, který zná odpověď na každou otázku, a co je lepší, nebojí se zeptat a trpělivě čekat na odpověď :D Bylo to super a moc za všechno děkuji Kubo :)

Tom Krejčí

Kurz je opravdu výborný, lektor ví o čem mluví a hlavně umí nám informace předat tak abychom to všichni pochopili i když pro neznalého je to velká fůra informací. Kubo díky za všechno a zvláštní poděkování máš za trpělivost při opravách našich "punkových" kódů .

Pablo La Puta

Kurz jsem absolvoval online-formou a musím říct, že byl výživný. :) Kuba je skvělý lektor, který umí vše dobře vysvětlit a má trpělivost, i když vše nechápete hnedka na první dobrou. :))) Tento kurz jsou dobře investované peníze! Děkuji za informace a pěkně strávený čas. Rozhodně jsem se nenudil! :)))

Denisa Záhorková

Kurz s Kubou byl velmi intenzivní zážitek! Už dlouho jsem nebyla na školení, kde se člověk vůbec nenudí a celou dobu se snaží, aby mu z množství informací nevybuchla hlava :). Rozhodně doporučuji - a moc děkuji!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Akční cena 9 300 Kč Původní cena: 10 000 Kč

Objednat