773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz Excel pro pokročilé

Školení Excelu pro pokročilé

ONLINE kurz s individuálním přístupem lektora a řešením praktických zadání.

Přihlásit

O tomto kurzu

Kurz Vás srozumitelně provede důležitými oblastmi Excelu. Ve více než 18 hodinách si postupy vysvětlíme názorně v obrázcích, barvách a přirovnáních tak, aby byly snadno pochopitelné. Uvidíte, že i používaní $ ve vzorcích, funkce nebo kontingenční tabulky dokážou být ve skutečnosti jednoduché. Na mnoha místech Vás vyzvu, abyste si zastavili video a vyzkoušeli si danou věc sami a poté si Váš postup zkontrolovali.

Nemusíte být IT specialista ani nemusíte mít dokonalé logické myšlení. Věřím, že v průběhu kurzu zodpovím většinu Vašich dotazů (které jsem posbíral na základě zkušenosti z desítek kurzů) a jsem přesvědčen, že vše společně zvládneme.

Cena kurzu 2 400 Kč 2 200 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 19 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Proč tento kurz

 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • lektor s mnohaletou praxí v oboru;
 • garance vysoké kvality školení od přední české IT agentury s nejvíce recenzemi v Česku;
 • vše ukázáno z praxe;
 • certifikát po ukončení kurzu;
 • zpětná vazba k vypracovaným úkolům;
 • problematika vysvětlena jednoduše za pomocí barev, obrázků a přirovnání;
 • tento kurz dosáhl 40+ recenzí a získal tak status ověřen studeny;
 • více než 18 hodin videí;
 • součástí kurzu je prezentace s názornými obrázky.
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Jakub Menšík

Vystudoval fakultu stavební ČVUT a práci s programy MS Excel a MS Word následně využil v několika oborech (architektura, energetické průkazy a posudky, obchod a podnikání). Lektorské činnosti se věnuje několik let, jeho nejsilnější stránkou je schopnost najít jednoduchá pravidla i v té nejkomplexnější problematice. V MS Excel a MS Word vyškolil již desítky lidí od studentů až po klienty na zaměstnaneckých a manažerských pozicích.

Více o lektorovi

40+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

43 komentářů
Přidat komentář
Petr Kovář

Není absolutně vůbec nic, co by se dalo vytknout. Skvěle uspořádaný seminář, lektor Jakub naprosto super, výklad s praktickým řešením jednotlivých okruhů pochopil každý. Přínos kurzu do každodenní práce zaručen, všem doporučuji.

Milada Kopečková

Příjemná učebna, blízko metra, výborný a trpělivý lektor Jakub Menšík. Malý počet studentů, čaj a káva výuku krásně zpříjemnilo

Petra Hájková

Že nebudu kurz pro pokročilé stíhat/zvládat, s opravdu začátečnickými znalostmi, jsem se obávala naprosto zbytečně. Jakub to vysvětlí nádherně blbuvzdorně a co víc - začne vás to bavit, protože to chápete. Z kurzu jsem byla naprosto nadšená a vřele doporučuju všem ve svém okolí. Spoustu věcí už uvádím do praxe, protože to enormně šetří čas. Ale to se nedozvíte, když se nepřihlásíte :).

Martina Tichavská

Absolvovala jsem kurz Excel pro pokročilé s Jakubem a mohu jen doporučit! Lektorem je vše dokonale připraveno, všechna vysvětlení jsou logická a dávají smysl. Dozvěděla jsem se spoustu informací a těším se, jak je začnu používat v praxi. Díky tomuto kurzu bude pro mne určitě práce s excel jednodušší. Moc děkuji!

Lenka Bra

Milé, trpělivé, lidské i profesionální - za mne naprostá spokojenost, obsah i forma mi pomůžou odstranit některé nepraktické návyky v práci. Doporučuji všem, kteří s MS excel pracují. Lektor Jakub má ode mne 1*

Aneta Štecherová

Moc doporucuji. Lektor Jakub byl trpelivy a vse vysvetlil, tak jednoduse, jak se jen dalo 🤗

Katka Vecková

Kurz mohu vřele doporučit, je opravdu velmi dobře připravený. Dozvíte se spoustu praktických věcí, které parádně usnadní práci s tabulkami. Příjemné přátelské prostředí jako bonus :) Děkuji

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Akční cena 2 200 Kč Původní cena: 2 400 Kč

Objednat