773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz Facebook

Komplexní školení Facebook marketingu

Od Davida Šolce

Nejrozsáhlejší ONLINE školení, které zahrnuje tvorbu reklam i obsahu od A do Z. 

Přihlásit

O tomto kurzu

Tento komplexní kurz marketingu na Facebooku vás naučí, jak efektivně nastavovat reklamu a tvořit obsah na této největší sociální síti. Tvorba reklam je navíc zpracována a rozdělena zvlášť pro eshopy, tak weby nabízející služby. Pro zajištění efektivnosti školení je to zcela zásadní. 

Pro koho je kurz tou správnou volbou?

 • pro majitele (nebo správce) e-shopu, či webu nabízejícího služby;
 • pro pracovníky v marketingu, obchodu či podobných službách;
 • a nebo pro ty z vás, které už nebaví mít fixní pracovní dobu od-do za nepříliš dobré finanční ohodnocení a chcete pracovat v nejžádanější profesi na trhu práce odkudkoliv po celém světě a být sami sobě pánem.

Cena kurzu 6 000 Kč 5 400 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 13 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

Tvorba obsahu na Facebooku

Pro prestiž každé firmy je nezbytností tvořit zajímavý obsah na sociální síti Facebook. Můžete tak organicky šířit zajímavá sdělení a zvýšit důvěru ve vaší společnost.

Kapitola

Reklamy na Facebooku

Propagace vašeho webu či e-shopu prostřednictvím reklamy na Facebooku je v dnešní době naprostou nezbytností. 

Kapitola

Skupiny na Facebooku

Tvorba skupin na Facebooku je nezbytnou součástí budování brandu a kvalitní komunikace s vašimi zákazníky. Předností je navíc vyšší organický dosah, než u firemních profilů.

Kapitola

Chatbot

Automatizace zákaznické konverzace na messengeru.

Proč tento kurz


 • individuální přístup ke studentům našeho školení. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • 200+ recenzí, které tento kurz získal v jeho offline podobě;
 • možnost veřejné diskuze u daného videa či kapitoly;
 • hlavním lektorem kurzu je špička v oboru sociálních sítí David Šolc, který spravuje sociální sítě mnoha českým společnostem. David je také zakladatelem největší poradenské skupiny na Facebooku, pro oblast sociálních sítí Spravujeme sociální sítě, která má 7000+ členů. V této skupině David pravidelně radí v oblasti social media.
 • zajistíme vám vzorové grafické (bannerové) podklady, abyste si mohli vše prakticky zkoušet, pokud nemáte vlastní projekt;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • po absolvování kurzu (v průběhu něj) je v ceně kurzu zahrnuta jedna 30 minutová schůzka na vyhodnocení kampaní (v online formě);
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

 • 10. 03. 2022

  Byla aktualizována kapitola Facebook Obsah

  Přidali jsme nově aktualizovaná videa + videa pokročilých postů, jako je celoproklikávací příspěvek, carousel a canvas.
 • 15. 02. 2022

  Aktualizace Správce reklam

  Aktualizovali jsme rozcestník účelů kampaní.
 • 25. 03. 2021

  Facebook skupiny - kompletní aktualizace a rozšíření | proběhlo

  Facebook je prevít a zase se změnilo rozhraní. Náš tým pro vás nyní kompletně přepracovává téma Facebook skupin. Je na co se těšit. Uvidíte vše od kompletního nastavení až po sepsání postupu, jak skupinu co nejvíce zviditelnit.
 • 05. 03. 2021

  Obsah na Facebooku - kompletní aktualizace | proběhlo

  Facebook změnil rozhraní a bylo potřeba vše celé přetočit :-) Navíc jsme kapitolu rozšířili i o tvorbu velmi pokročilých typů příspěvků, které jen tak někdo nemá ;-)

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

David Šolc

David je uznávanou osobou ve světě online marketingu. Již před více než 12 lety začínal se SEO a poté, co se začala otevírat kapitola PPC reklam a sociálních sítí, se vydal i touto velmi zajímavou cestou.

Více o lektorovi

Veronika Brázdová

Marketingu se Verča věnuje přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ráda navštěvuje nové země, poznává místní kulturu a ochutnává lokální kuchyni.

Více o lektorovi

Jaroslav Capouch

Jarda je nový člen v řadách našich lektorů. O digitální marketing se jako freelancer zajímá přes 6 let a před 5 lety absolvoval i naše školení Manažer pro internetové projekty.

Více o lektorovi

220+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

220 komentářů
Přidat komentář
Lucie Maskova

Díky Davidovi se mi podařilo proniknut do tajů Facebook marketingu. Na kurzu bylo skvělé, že pokud člověk chtěl, mohl se ihned ptát. David nás provedl od začátku nastavení až po realizaci kampaní a vyhodnocení. Super tipy a možnost shlédnutí videí po kurzu, kterého každý určitě využije. Takže za mě ano a doporučuji i ostatním.

Zbyněk Trvaj

Díky Davidovi za výborný kurz Facebook marketingu, který mi odhalil možnosti, jak plně využít potenciál FB pro propagaci. Od základního nastavení až po přípravu a vyhodnocování kampaní, přehledně a se spoustou tipů z reálné praxe. Kurz je přínosný nejen po technické stránce, ale hlavně po stránce marketingové. Nasměřuje na "správné" přemýšlení o zákaznících a možnostech, jak je oslovit a získat. A dále s nimi díky remarketingu pracovat.

Přemek Kališ

Absolvoval jsem školení Facebook marketingu s Davidem Šolcem a bylo moc fajn. Ač úplný začátečník, jsem dostal spoustu zajímavých rad a tipů. Informací bylo opravu hodně a proto nejvíce oceňuji možnost se vrátit k jednotlivým částem kurzu v poskytnutých videí a pořádně si to osahat a vyzkoušet. Ještě jednou díky.

Eva Dolenska

Kurz Komplexní školení Facebook marketingu bylo vážně velmi komplexní. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro Primakurzy. Kurz byl nabitý informacemi a navíc, v případě jakéhokoliv zádrhelu David ochotně pomohl a poradil. Díky moc za skvělý kurz!

Michal Hons

Byl jsem už na druhém kurzu a podruhé spokojenost (Manažer pro internetové projekty + Facebook). Lektoři jsou trpěliví, příjemní a video akademie, která je ke kurzu se obrovsky hodí. Podle ní se dá pak kampaň nastavit krok po kroku. Doporučuji

Petra Machon

Moje první zkušenost s primakurzy.cz a naprostá spokojenost. Kurz je nabitý informacemi, které David srozumitelně vysvětlil, ochotně odpověděl na všechny dotazy a pomohl nám se základním nastavením. Mám spoustu zápisků a dobrých tipů. Určitě zde nejsem naposledy. :)

Zuzana Loučková

Velmi děkuji za kurz Komplexní školení FB marketingu. David je sympaťák od pohledu a profík v oboru, který s vámi probere všechny detaily a možnosti FB kampaně. Zároveň vám pomůže a poradí s vaším konkrétním případem na sociálních sítích a upozorní na možné komplikace, které FB přináší. Velmi oceňuji nasdílení videoakademie a odbornou pomoc po skončení kurzu.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Akční cena 5 400 Kč Původní cena: 6 000 Kč

Objednat