773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz Facebook

Komplexní školení Facebook marketingu

Od Davida Šolce

Nejrozsáhlejší ONLINE školení, které zahrnuje tvorbu reklam v Business Manageru a jak na obsah od A do Z. Kurz získal 200+ recenzí. 

Přihlásit

O tomto kurzu

Tento komplexní kurz marketingu na Facebooku vás naučí, jak efektivně nastavovat reklamu v Meta Business Manageru a tvořit obsah na této největší sociální síti. Tvorba reklam je navíc zpracována a rozdělena zvlášť pro eshopy, tak weby nabízející služby. Pro zajištění efektivnosti školení je to zcela zásadní. Celý kurz je pravidelně aktualizován, takže se nemusíte bát, že byste v něm tápali. 

Pro koho je kurz tou správnou volbou?

 • pro majitele (nebo správce) e-shopu, či webu nabízejícího služby;
 • pro pracovníky v marketingu, obchodu či podobných službách;
 • a nebo pro ty z vás, které už nebaví mít fixní pracovní dobu od-do za nepříliš dobré finanční ohodnocení a chcete pracovat v nejžádanější profesi na trhu práce odkudkoliv po celém světě a být sami sobě pánem.

Cena kurzu 6 000 Kč 4 700 Kč včetně 21% DPH

Platnost akce do 26. 3. 2023

Délka online studia: 15 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

Tvorba obsahu na Facebooku

Pro prestiž každé firmy je nezbytností tvořit zajímavý obsah na sociální síti Facebook. Můžete tak organicky šířit zajímavá sdělení a zvýšit důvěru ve vaší společnost.

Kapitola

Reklamy na Facebooku

Propagace vašeho webu či e-shopu prostřednictvím reklamy na Facebooku je v dnešní době naprostou nezbytností. 

Kapitola

Skupiny na Facebooku

Tvorba skupin na Facebooku je nezbytnou součástí budování brandu a kvalitní komunikace s vašimi zákazníky. Předností je navíc vyšší organický dosah, než u firemních profilů.

Proč tento kurz


 • individuální přístup ke studentům našeho školení. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů;
 • pravidelné aktualizace kurzu, které zajišťují komfortní průběh studia;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • 200+ recenzí, které tento kurz získal v jeho offline podobě;
 • možnost veřejné diskuze u daného videa či kapitoly;
 • hlavním lektorem kurzu je špička v oboru sociálních sítí David Šolc, který spravuje sociální sítě mnoha českým společnostem. David je také zakladatelem největší poradenské skupiny na Facebooku, pro oblast sociálních sítí Spravujeme sociální sítě, která má 7000+ členů. V této skupině David pravidelně radí v oblasti social media.
 • zajistíme vám vzorové grafické (bannerové) podklady, abyste si mohli vše prakticky zkoušet, pokud nemáte vlastní projekt;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 31. 01. 2023

  Proběhla kompletní aktualizace a podstatné rozšíření kapitoly reklamy v Meta Business Manageru

  Nyní jsou veškerá videa přetočena z aktuálního prostředí Meta Business Managera. Pribyla nová témata, cvičné bannery, rozsáhlé vyhodnocení reklam a mnoho dalšího. Navíc vše zůstává rozděleno na weby nabízející služby a na e-shopy.
 • 17. 09. 2022

  Aktualizovali jsme videa!

  Aktualizovali jsme všechna videa z nastavení klasické Facebook stránky na nový režim Profil stránek.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

 • 10. 03. 2022

  Byla aktualizována kapitola Facebook Obsah

  Přidali jsme nově aktualizovaná videa + videa pokročilých postů, jako je celoproklikávací příspěvek, carousel a canvas.
 • 15. 02. 2022

  Aktualizace Správce reklam

  Aktualizovali jsme rozcestník účelů kampaní.
 • 25. 03. 2021

  Facebook skupiny - kompletní aktualizace a rozšíření | proběhlo

  Facebook je prevít a zase se změnilo rozhraní. Náš tým pro vás nyní kompletně přepracovává téma Facebook skupin. Je na co se těšit. Uvidíte vše od kompletního nastavení až po sepsání postupu, jak skupinu co nejvíce zviditelnit.
 • 05. 03. 2021

  Obsah na Facebooku - kompletní aktualizace | proběhlo

  Facebook změnil rozhraní a bylo potřeba vše celé přetočit :-) Navíc jsme kapitolu rozšířili i o tvorbu velmi pokročilých typů příspěvků, které jen tak někdo nemá ;-)

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Nevyhovuje vám on-line? Studujte prezenční formou
 • stejná osnova školení, jako je to u online formy výuky
 • výborná káva v ceně studia
 • možnost zajít na pivko s lektory :-)
Chci studovat prezenčně

220+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

236 komentářů
Přidat komentář
Jana Janstová

Kurz Facebook marketingu byl pro mě velkým přínosem, i když už jsem nějaké znalosti z minulosti měla. Vše jsem si zopakovala a zjistila mnoho dalších praktických informací a triků. Díky moc za přátelský přístup!

Jana Duco

Školení mi pomohlo proniknout více do střev Facebook marketingu, o kterých jsem neměla tušení. Na školení jsem šla s cílem dokázat dobře nastavit kampaně, které v naší společnosti nejsou vyloženě prodejní a vyžadují i nějaká omezení. David nám krásně vysvětlil správné postupy a ukázal nástroje, jak efektivně cílit. Po celou dobu ochotně zodpovídal moje dotazy, a že jich nebylo málo:) Jsem velmi vděčná i za support, který máme ještě rok po ukončení kurzu díky přístupu k online návodům, ale i díky ochotě Davida kdykoliv poradit. Všem velmi doporučuji.

Karel Pavlásek

Dvoudenní školení FB business manageru mi jako začátečníkovi moc pomohlo, nicméně to je jen začátek dlouhé cesty, takže jsme se určitě neviděli naposledy :) !

Kristý Kunciterová

Dvoudenní školení FB business manageru mi jako naprostému začátečníkovi moc moc pomohlo! David mluví srozumitelně, jde vidět že je to profík a nemá problém odpovídat i na "blbé" dotazy :-D Stále se vracím k jeho online videím, díky kterým si celý kurz můžu opakovat do zbláznění, dokonce jsou tam i informace navíc. Skvělé, doporučuji!

Miloš Mřihlad

Dvoudenní školení Facebook marketingem bylo skvělou volbou a jsem s ním naprosto spokojený. Davidovo vysvětlení bylo profesionální a přehledné, a umožnilo mi lépe porozumět základům online reklamy na Facebooku. Velmi doporučuji tento kurz všem, kteří chtějí zlepšit své schopnosti v oblasti facebook marketingu.

Veronika Štorkánová

Skvělý kurz, který obsáhl všechny potřebné informace. Pokud chcete dělat reklamu na facebooku správně, tak abyste dosáhli lepších výsledků, tak navštivte tento kurz. Doporučuji a děkuji za skvělé školení lektorovi Davidovi.

Jakub Stuchlík

Musím se opět opakovat. Neskutečně nabouchaný kurz informacemi a věcmi z praxe, které bych jen těžko zjišťoval jinde. Vše je doplněno profesionálním přístupem Davida a okolím stejně pozitivních a fajn lidí. Už „jen“ stačí vědomosti přetavit do praxe a vše pošlape o 100 % lépe. Přeju ať se Davidovi a jeho týmu daří jako doposud a pokud možno ještě o chlup více! Děkuju.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým certifikátem PrimaKurzyOnline.cz

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 4 700 Kč Původní cena: 6 000 Kč

Objednat