Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Online školení Google Analytics 4

Kurz Google Analytics 4 | Webový analytik

Od Davida Šolce

Rozsáhlé online školení webové analytiky, které je zaměřeno na Google Analytics 4 v kombinaci s Google Tag Manager a po celou dobu s aktivní podporou našich specialistů.

Přihlásit

O tomto kurzu

Webová analytika je oblast, která by měla být v dnešní době jednou z hlavních, na kterou se zaměřuje každý online marketing specialista, nebo i "klasický" markeťák, který potřebuje vědět, jak vyhodnocovat data získaná z webu. Asi jako každý marketingový specialista jste se i vy určitě setkali s nástrojem Universal Analytics. Ten však již do několika měsíců přestane měřit data a jeho místo zaujme právě Google Analytics 4. Tento nástroj je v měření mnohem lepší a po našem školení nám jistě dáte za pravdu.
Pro co nejefektivnější práci s Google Analytics 4 je však nutné znát i Google Tag Manager a tedy i tento nástroj jsme do kurzu zařadili. Celý kurz je navíc pravidelně aktualizován, takže se nemusíte bát, že byste v něm tápali. 

Pro koho je toto školení webové analytiky v Google Analytics 4 vhodné?
 • pro PPCčkáře, či on-line marketing specialisty, kteří chtějí posunout monitoring svých reklamních kampaní na zcela jinou úroveň;
 • pro každého markeťáka, který řeší návštěvnost a vyhodnocování cílů webu či e-shopu;
 • pro každého majitele webu.

Pro koho školení vhodné není?
 • pokročilé webové analytiky či IT specialisty, kteří téměř denně používají Google Analytics 4 či Google Tag Manager.

Cena online kurzu Původně: 9 000 Kč 7 800 Kč Splátky? včetně 21% DPH

⏳ Platnost akce do 14. 7. 2024

Možnosti úhrady kurzu

 • Z vlastních zdrojů
 • Dárkový poukaz
 • Benefit Plus

Délka online studia: 40 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

Google Analytics 4

Jedná se o špičkový analytický online nástroj zdarma od společnosti Google, který umožňuje majitelům www stránek získávat zajímavá statistická data o uživatelích svého webu.

Kapitola

Google Tag Manager

Slouží pro správu měřicích kódů na www stránkách. Na web se umístí pouze jeden kód a poté se již prostřednictvím přehledného rozhraní vkládají jednotlivé měřicí kódy.

Kapitola

Google Data Studio (Looker Studio Overview)

Je bezplatný online nástroj, díky kterému budete mít svá data přehledně na jednom místě. Jeho předností je snadné ovládání, interaktivní možnosti filtrování a další.

Kapitola

Google Search Console

Google Search Console vám pomůže měřit návštěvnot a výkon vašich webových stránek ve vyhledávání, opravit problémy a zajistit, aby váš web ve výsledcích vyhledávání vyniknul.

Proč tento kurz

 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů;
 • pravidelné aktualizace kurzu, které zajišťují komfortní průběh studia;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • v kurzu je zahrnuta problematika webové analytiky na velmi pokročilé úrovni a navíc neustále přidáváme nová videa a další materiály, které vaše znalosti ještě více prohloubí;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • mrkněte na recenze tohoto kurzu v prezenční formě;
 • naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již více než 12 let;
 • možnost diskuze s lektorem přímo pod videem;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • lektoři školení spravují webovou analytiku mnoha firmám a vy tak získáte jen ty znalosti z praxe, které opravdu potřebujete
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se můžete našich lektorů na cokoliv zeptat prostřednictvím vloženého komentáře u videa.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 19. 06. 2024

  Vylepšení studentského režimu

  Od dnešního dne ve studentském režimu nově uvidíte i přehledy a statistiky z průběhu vašeho studia. Naleznete zde váš progres studia, kolik hodin jste odstudovali, denní průměr studia a další. Jeden z nejdůležitějších přehledů se však týká úkolů. Nyní uvidíte všechny úkoly ve vašem kurzu a jejich stav přehledně na jednom místě.

  Tuto novinku naleznete v pravém horním rohu studentského režimu. Nad ikonkami Informace - Diskuze - Poznámky - Nahlásit si nyní klikněte na Průběh studia a zobrazí se vám přehled vašich úkolů a informace z celého vašeho studia. Věříme, že vám tato novinka pomůže k lepší orientaci a o něco ulehčí studium. 

 • 16. 05. 2023

  Vypínáme Universal Analytics!

  V pátek 19.5. vypínáme všechna videa Universal Analytics z důvodu červnového ukončení této služby firmou Google a budeme se věnovat již jen GA4.
 • 04. 10. 2022

  Upgrade Universal Analytics na Google Analytics 4

  Jelikož Universal Analytics končí v roce 2023, tak jsem pro vás připravili kompletní upgrade kurzu (více než 200 videí) na Google Analytics 4 a Google Tag Manager.
 • 02. 07. 2022

  Aktualizovali jsme kapitolu Google Data Studio!

  Přidali jsme nová videa s aktuálním uživatelským prostředím Data Studia.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

 • 10. 02. 2022

  Google Analytics 4 | nová videa

  Přidali jsme dlouho očekávaná videa Google Analytics 4. Najdete vše potřebné od založení, přes implementaci do webu, až k vyhodnocení jednotlivých metrik.

 • 05. 11. 2021

  Google Search Console - nová videa | proběhlo

  Nástroj Google Search Console vám usnadní sledování webu ve výsledcích vyhledávání na Google. Mrkněte na novou kapitolu a naučte se pracovat s tímto bezplatným nástrojem :-)
 • 31. 03. 2021

  Standard a enhanced ecommerce

  Právě připravujeme videa na ecommerce problematiku včetně rozšířeného elektronického obchodu. Již brzy;-)

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Prezenční forma studiaJe tento kurz dostupný v prezenční formě?

Tento kurz školíme pouze ve verzi ONLINE studia. Není ho tedy možné studovat v prezenční formě. Děkujeme za pochopení.

8 Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

10 komentářů
Přidat komentář
Ondřej Jón

Zatím nejlepší kurz, který jsem kdy absolvoval. Přinesl mi nejvíce praktických dovedností. Lepší než nějaké klasické školení, kde každý mluví jen o zkušenostech a neukáže nic praktického.

Katka Krystýnková

Můj první distanční kurz, ale celkově již čtvrtý nebo pátý od Primakurzy.cz. Už ani nehledám alternativy, je to jistota získaní znalostí, které potřebuji, navíc mnohem obsáhlejší, než jsem čekala. S 2 dětmi na prvním stupni v době covidové pro mně ideál - volná hodinka pro učení tady, za 2 dny zase 2 hoďky tam. Lekce si pustím, když mám čas a klid, žádný stres z časového omezení nebo že mi něco uteče a už to nechytnu. Videa jsou srozumitelná, všichni lektoři výborně vysvětlují, praktické úkoly na závěr každé sekce. Moc doporučuji všem, kteří chtějí porozumět tomu, co a jaké data lze měřit na webu, jak je analyzovat a na základě toho následně vylepšovat web dle svých cílů.

Michal Ráliš

Kurzů jsem navštívil dost, ale tento mě dal mnohem více než těch povinných 20% nových informací jako ty ostatní. Kurz byl věcný, praktický a srozumitelný. Jak David tak Verča super přístup. Takže jakmile bude možnost určitě navštívím znovu a všem doporučuji.

Michaela Havránková

Díky kurzu Webová analytika jsem si uvědomila, že tohle je naprostý základ pro ty, kteří mají své weby... Hodně mi to pomohlo a věřím, že díky tomu získám přehled o návštěvnících mého webu a jak se na něm chovají... díky moc.

Vítek Černík

Po návštěvě dvou kurzů na Primakurzy jsem tak trošku očekával, že nebudeme odbyti základním infem a že si opět rozšířím znalosti ve vodách všech těch internetů. Rozsah a hloubka mě opět zaskočily (velice mile) a já denně krom hlavy jak pátrací balón chodil domů přemýšleje u jakého z mých klientů bych nově nabyté znalosti mohl nasadit. David je naprostý profík a to samé Verča, která s námi strávila poslední dva dny. Ve zkratce - s Google Tag managerem jde změřit opravdu téměř vše a i kdybych strávil hodiny u tutoriálů, nepochopím to tak snadno a rychle jako tady. Důkazem toho je Google D… Zobrazit více

Filip Darius Kušmirek

Kurz byl úžasný! Už jsem pravidelný návštěvník kurzů a vždycky odcházím s tolika novými nápady, že jsou z toho potom všichni v práci na nervy :D Naučil jsem se vše, co jsem očekával, se spoustou příjemných triků navíc. Ukázky na reálných příkladech a možnost si vše na kurzu rovnou vyzkoušet, je úžasné! Davidovi a Verči dávám hodnocení na 1000% procent a těším se na další kurz

Tomáš Orliczek

Tak toto byl můj 4tý kurz u primakurzů. Naprostá spokojenost. David Šolc opět profesionál ve svém oboru. Kdo mě velice mile překvapil byla Verča, která je naprosto perfektní školitelka. Na primakurzy nedám dopustit. A určitě se zůčastním zase. Trochu ke kurzu samotnému: webová analytika je skvělý nástroj k pochopení toho co na vašem webu funguje a co naopak návštěvníky odrazuje.

Načíst další komentáře (celkem 3)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým certifikátem PrimaKurzyOnline.cz

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 7 800 Kč Původní cena: 9 000 Kč

Objednat
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.