773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz Google Ads

Školení Google Ads

Od Lukáše Pavelky

Nejrozsáhlejší ONLINE studium tohoto PPC systému v Česku od nejlepších z oboru.

Přihlásit

O tomto kurzu

Kurz je koncipován tak, že vás naučí vytvářet profesionálně reklamu na Googlu a na jeho partnerských webových stránkách. Oproti mnoha jiným dostupným školení v Česku, je tento zaměřen pouze na PPC reklamu a navíc je unikátní v tom, že je rozdělen a kompletně zpracován zvlášť na weby pro služby a e-shopy. Tedy neztrácíte čas procházením všeobecných návodů, ale jdete tzv. "tvrdě na věc". Navíc po celou dobu studia je zajištěna aktivní podpora specialistů naší digitální agentury.

Pro koho je kurz tou správnou volbou?

 • pro majitele (nebo správce) e-shopu, či webu nabízejícího služby;
 • pro pracovníky v marketingu, obchodu či podobných službách;
 • a nebo pro ty z vás, které už nebaví mít fixní pracovní dobu od-do za nepříliš dobré finanční ohodnocení a chcete pracovat v jedné z nejžádanějších profesi na trhu práce odkudkoliv po celém světě.

Cena kurzu 6 000 Kč 5 200 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 14 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

PPC reklama | Google Ads

Placená reklama ve vyhledávačích Google, YouTube a obsahových webech.

Google Ads

Nepostradatelný nástroj pro tvorbu placené reklamy pro každou firmu. Pokud chcete "nakopnout" váš webový projekt, tak je nutné se Google Ads naučit na pokročilé úrovni.

Google Ads Editor

Je nezbytnou aplikací ke stažení zdarma, kterou by neměl žádný PPCčkář pro svou práci vynechat. Umožní vám pracovat i pokud zrovna nejste připojeni na internetu a provádět hromadné změny v účtu.

Scripty

Scripty umožňují provádět v PPC účtech automatické změny. Pomocí nich lze v Ads například efektivně měnit nabídky, pozastavovat reklamní sestavy nebo přidávat klíčová slova.

Kapitola

Reporting PPC reklam | Google Data Studio

Je bezplatný online nástroj, díky kterému budete mít svá data z Google Ads kampaní přehledně na jednom místě. Jeho předností je snadné ovládání, interaktivní možnosti filtrování a další.

Proč tento kurz


 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • tento kurz v jeho denní formě získal 30+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty;
 • možnost veřejné diskuze s lektorem v rámci studia přímo pod videem;
 • naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. získala status certifikovaný partner Google;
 • 30 minutová individuální konzultace s lektorem formou přístupu na dálku;
 • pokud nemáte svůj projekt, tak vám zajistíme vzorové grafické (bannerové) podklady, abyste si mohli vše prakticky zkoušet;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • lektoři jsou ostřílení profesionálové s mnoha lety zkušeností v digitálním marketingu;
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 12. 05. 2022

   

  Novinky v Google Ads Editoru

  Doplnili jsme nová a aktualizovaná videa u kapitoly Google Ads Editor.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

 • 23. 08. 2021

     

  Google Ads - reklamy v Gmailu a Discovery | proběhlo

  Reklamy Google Ads cílené do Gmailu je nyní nově možné vytvořit v rámci kampaně Discovery a my jsme pro Vás vše nově natočilili :-) Reklamy Discovery se také zobrazují v kanálu Objevit nebo na YouTube ;-)

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lukáš Pavelka

Lukášova úspěšná kariéra odstartovala ve společnosti DATART International a. s., kde se věnoval online marketingu se zaměřením na zbožové srovnávače a byl také zodpovědný za e-mailing pro celé Česko a Slovensko.

Více o lektorovi

David Šolc

David je uznávanou osobou ve světě online marketingu. Již před více než 12 lety začínal se SEO a poté, co se začala otevírat kapitola PPC reklam a sociálních sítí, se vydal i touto velmi zajímavou cestou.

Více o lektorovi

Veronika Brázdová

Marketingu se Verča věnuje přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ráda navštěvuje nové země, poznává místní kulturu a ochutnává lokální kuchyni.

Více o lektorovi

Jaroslav Capouch

Jarda je nováček v řadách našich lektorů. O digitální marketing se jako freelancer zajímá 6 let a před 5 lety absolvoval i naše školení Manažer pro internetové projekty. Má pracovní zkušenosti z celé řady oborů, ale kompletní online marketing ho uchvátil natolik, že ho jeho životní cesta svedla zpět k nám a ke správě marketingu. Jako freelencer dělal několik sportovních projektů a sport je jeho velkou vášní.

Více o lektorovi

30+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

38 komentářů
Přidat komentář
Michal Procházka

Před samotnou návštěvou kurzu se hodí mít alespoň trochu přehled. Neztratíte se hned na začátku a budete panu Lukášovi stačit . I po celém dni se mu dařilo zaujmout studenty a problematiku prokládal vlastními zkušenostmi, což bylo super. I po kurzu ochotně pomáhá s problematikou. Jestli hledáte kvalitní kurz pro Google ads, v ČR asi nic lepšího nenajdete .

Garant Finance

Kurz Google Ads (AdWords), pod vedením lektora Lukáše Pavelky je skutečně vysoce efektivní a překonal mé očekávání. Enormní ochota vše vysvětlit ani entuziasmus neopuštěl lektora ani po celodenním školení a ještě po skončení kurzu se zájmem ochotně vše zodpověděl. Velmi dobrá zkušenost! Petr S.

John Cross

Kurz byl skvělý po všech stránkách a doporučil bych ho jak úplným začátečníkům, tak i mírně pokročilým. Vše bylo krásně pochopitelné a lektor jednoznačně věděl, o čem mluví. Pokud máte v Ads mezery, nebo se bojíte do nich vůbec nahlédnout, myslím že tenhle kurz je právě pro vás. :)

Dana Ruzickova

Včera obsolvovaný kurz Google Ads byl fajn, jako začátečník jsem měla hlavu jak balon:o), super, že si to vše můžu zopakovat ve videích, lektor Lukáš úplně v pohodě, těším se na další školení:o)

Ota Kulhanek

Původně jse začal tím, že jsem si udělal kampaň sám. Poté jsem se divil, že mi to moc nefunguje. Jen jsem utrácel peníze bez většího efektu. A tak jsem se rozhodl zůčastnit tohoto kurzu a byl jsem velmi spokojený. Pochopil jsem, kde jsem udělal chyby a kurz mi pomohl pochopit základní taje nastavení webové inzerce. Lektor nás prováděl celým nástrojem srozumitelně a v dobrém tempu, které byl schopný každý sledovat. Oceňuji také, že jsme dostali ke kurzu další materiály, které nám pomůžou si celou problematiku znovu probrat a nadále si znalosti rozvíjet.

Viktoria Myzgina

Kurz určitě všem doporučuji! Celá výuka je prakticky zaměřená a srozumitelná. Líbilo se mi přiměřené tempo, prostor pro diskusi a hodně názorných příkladů, na kterých jsme si mohli všechno vyzkoušet. Lektor je skutečným odborníkem v této oblasti a velice citlivě přistupoval k rozdílné úrovni účastníků kurzu. Kurz vedl dle našich možností a přání. Děkuji 👍 😌💡

Prague Insider

Kurz Google Ads více než doporučuji i pro ty jako jsem já, tedy pro úplné začátečníky. Lukáš byl velmi příjemný a navíc vše vysvětluje velmi "lidsky" a zábavně:). Kurz byl pro mne velkým přínosem a všem mohu jen doporučit!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 10 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Akční cena 5 200 Kč Původní cena: 6 000 Kč

Objednat