773 348 790
Přihlásit
Moje studium

Online kurz (školení) PPC reklamy

Komplexní školení PPC reklamy

Od Davida Šolce

Nejrozsáhlejší ONLINE studium Google Ads a Skliku od nejlepších z oboru. A navíc s přímou podporou lektorů.

Přihlásit

O tomto kurzu

Kurz je koncipován tak, že vás naučí vytvářet na profesionální úrovni placenou reklamu. Oproti mnoha jiným konkurenčním školení v Česku a na Slovensku, je tento zaměřen pouze na PPC reklamu a navíc je unikátní v tom, že je zpracován zvlášť pro weby se službou a e-shopy. Vše si prakticky zkoušíte přímo v PPC účtech pod dohledem specialistů naší certifikované digitální agentury. 

Pro koho je kurz tou správnou volbou?

 • pro majitele (nebo správce) e-shopu, či webu nabízejícího služby;
 • pro pracovníky v marketingu a obchodu;
 • a nebo pro ty z vás, které už nebaví mít fixní pracovní dobu od-do za nepříliš dobré finanční ohodnocení a chcete pracovat v nejžádanější profesi na trhu práce odkudkoliv po celém světě a být sami sobě pánem.


Cena kurzu 10 000 Kč 9 300 Kč včetně 21% DPH Platnost akce do 22. 5. 2022

Délka online studia: 26 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Individuální přístup lektorů
Individuální přístup lektorů
Dotazy řešíme do 24 hod
Dotazy řešíme do 24 hod
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

PPC reklama

Placená reklama ve vyhledávačích Google a Seznam.cz a na obsahových webech.

Google Ads

Nepostradatelný nástroj pro tvorbu placené reklamy pro každou firmu. Pokud chcete "nakopnout" váš webový projekt, tak je nutné se Google Ads naučit na pokročilé úrovni.

Sklik

Přední český nástroj pro tvorbu placených kampaní ve vyhledávací síti Seznam.cz i mimo ní. Předností tohoto nástroje je zejména tvorba bannerových a video kampaní.

Google Ads Editor

Je nezbytnou aplikací ke stažení zdarma, kterou by neměl žádný PPCčkář pro svou práci vynechat. Umožní vám pracovat i pokud zrovna nejste připojeni na internetu a provádět hromadné změny v účtu.

Scripty

Scripty umožňují provádět v PPC účtech automatické změny. Pomocí nich lze v Ads například efektivně měnit nabídky, pozastavovat reklamní sestavy nebo přidávat klíčová slova.

Kapitola

Automatizace PPC

Vytěžte z vašich PPC kampaní maximum prostřednictvím automatizace a úprav datových feedů.

PPC Bee

PPC Bee vám umožňuje efektivně spravovat kampaně pro různé reklamní systémy pohodlně z jednoho místa

Mergado

Prostřednictvím nástroje Mergado dokážete výrazně vylepšovat vaše PPC reklamy.

Kapitola

Reporting PPC reklam

Vyhodnocení efektivnosti placených reklam Google Ads a Sklik prostřednictvím přehledných reportů.

Proč tento kurz


 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů (systém v případě velkého množství dotazů současných studentů, uzavře automaticky nové rezervace do online kurzu na 14 dnů);
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • v kurzu je zahrnuta kompletní problematika PPC reklamy a navíc je mnoho videí a bonusových materiálů zpracováno zvlášť pro weby se službou a e-shopy;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • 250+ recenzí, které tento kurz získal v jeho offline podobě;
 • naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. získala status ověřená firma Sklik a především jsme certifikovaný partner Google;
 • možnost veřejné diskuze u daného videa či kapitoly;
 • v případě, že nemáte svůj web či e-shop, tak vám zajistíme zdarma vzorové grafické (bannerové) podklady, abyste si mohli vše prakticky zkoušet;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • lektoři jsou ostřílení profesionálové s mnoha lety zkušeností v digitálním marketingu;
 • po absolvování kurzu (v průběhu něj) je v ceně kurzu zahrnuta jedna 30 minutová schůzka na vyhodnocení kampaní (online);
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se v diskuzi pod konkrétním videem můžete lektora kdykoliv na cokoliv zeptat.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 12. 05. 2022

   

  Novinky v Google Ads Editoru

  Doplnili jsme nová a aktualizovaná videa u kapitoly Google Ads Editor.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

David Šolc

David je uznávanou osobou ve světě online marketingu. Před více než 12 lety začínal se SEO a poté se vydal i do kapitoly PPC reklam a sociálních sítí. Spolehlivě dostane webové stránky na první místa ve vyhledávačích, dokonale ovládá webovou analytiku a efektivně spravuje sociální sítě.

Více o lektorovi

Lukáš Pavelka

Lukášova úspěšná kariéra odstartovala ve společnosti DATART International a. s., kde se věnoval online marketingu se zaměřením na zbožové srovnávače a byl také zodpovědný za e-mailing pro celé Česko a Slovensko. Nyní pomáhá ve správě online marketingu pro desítky společností v Česku i v zahraničí.

Více o lektorovi

Veronika Brázdová

U marketingu je Verča přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ovládá výborně nejen systémy Google Ads, Sklik a Facebook Ads, ale i analytické nástroje a nástroje na úpravu produktových feedů.

Více o lektorovi

Jaroslav Capouch

Jarda je nový člen v řadách našich lektorů. O digitální marketing se jako freelancer zajímá přes 6 let a před 5 lety absolvoval i naše školení Manažer pro internetové projekty. Věnuje se hlavně sociálním sítím a PPC reklamám.

Více o lektorovi

250+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

263 komentářů
Přidat komentář
Martin Procházka

Kurz internetového marketingu jedině doporučuji. Na kurzu jsem se dozvěděl spousty informací o dané problematice. Obrovská výhoda je, že si lze všechno v praxi vyzkoušet. Děkuji.

Radek Vinš

Kurz digitálního marketingu - naprosto perfektní! Připravenost, osnova, materiály + lektor David Šolc.. Nemám jedinou výtku. Obrovské množství informací do člověka, který ví o čem mluví a velmi příjemnou formou je dokáže předat. Kurz digitálního marketingu můžu jen doporučit a Davidovi patří velký dík!

Roman Butora

Kurz digitálního marketingu splnil naprosto má očekávání a lektor David Šolc je skvělý mentor, člověk. Díky Davide! bylo mi potěšením. Roman B.

Lída Letková

V PrimaKurzech se školím už několik let. Za mě nejlepší kurzy, kterých se v oboru můžete zúčastnit. Tutoriály jak "to" udělat najdete všude. Ale jak "to" správně udělat, aby to bylo dobře pro klienta se dozvíte jenom u Davida :-). David nabité zkušenosti dlouhým a pracným testováním každé funkce ochotně předá dál a to je za mě ta největší deviza pro každého online markeťáka. Davide, díky moc. :)

Jirka Kosák

S klidným svědomím můžu říct, že tohle byly jedny z nejlépe investovaných peněz v mém životě. Obsah kurzu je nabušený informacemi, zároveň však lektor jede pohodovým tempem a v průběhu výuky neváhá zastavit a přesvědčit se, že každý porozuměl. Co jsem nejvíce ocenil a co mohu vyzdvihnout je fakt, že David Šolc- lektor a marketingový mág :-), se po dobu kurzu opírá o léta zkušeností a praxe. Tím pádem se dozvíte, jak reálně dané nástroje a postupy fungují. V neposlední řadě mě potěšilo množství materiálů a ,,pokurzovní,, péče :-D :-).
Jak už zde mnozí psali, toto nebyl můj poslední kurz a moc se těším na další!

Michaela Karlíková

Super kurz s teorií i praxí, oceňuji několik opakování v průběhu kurzu, tipy a triky co (ne)dělat. Velmi vstřícný přístup a visibilní snaha věnovat každému dostatek času. Děkuji!

Jiří Synek

Naprosto skvělý kurz a skvělý lektor. Myslím,že lepší kurzy, jako jsem absolvoval od Primakurzy a hlavně s Davidem, tak lepší nenajdete (a to není žádná účelová pochvala, ale fakt ). Absolvoval jsem kurzy FB + LNKD + Dig.mark a byla to moje nejlepší investice posledních let. Nikde jinde se tolik informaci nedostane. Kdo se chcete věnovat online marketingu, už dál nepřemýšlejte a zkuste některý kurz. Davide, moc díky!!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Rozhovory se studenty

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým diplomem PrimaKurzyOnline.cz

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 10 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Akční cena 9 300 Kč Původní cena: 10 000 Kč

Objednat