Powered by Smartsupp
773 348 790
Přihlásit
Moje kurzy

Online kurz (školení) PPC reklamy

Komplexní školení PPC reklamy

Od Davida Šolce

Nejrozsáhlejší ONLINE studium Google Ads a Skliku od nejlepších z oboru. A navíc s přímou podporou lektorů. Staňte se PPC specialistou.

Přihlásit
Novinka! Kurz Google Analytics 4 právě online!

O tomto kurzu

Kurz je koncipován tak, že vás naučí vytvářet na profesionální úrovni placenou reklamu a vy se tak můžete stát PPC specialistou. Oproti mnoha jiným konkurenčním školení v Česku a na Slovensku, je tento zaměřen pouze na PPC reklamu a navíc je unikátní v tom, že je zpracován zvlášť pro weby se službou a e-shopy. Vše si prakticky zkoušíte přímo v PPC účtech pod dohledem specialistů naší certifikované digitální agentury. Celý kurz je pravidelně aktualizován, takže se nemusíte bát, že byste v něm tápali. 

Pro koho je kurz tou správnou volbou?

 • pro majitele (nebo správce) e-shopu, či webu nabízejícího služby;
 • pro pracovníky v marketingu a obchodu;
 • a nebo pro ty z vás, které už nebaví mít fixní pracovní dobu od-do za nepříliš dobré finanční ohodnocení a chcete pracovat v nejžádanější profesi na trhu práce odkudkoliv po celém světě a být sami sobě pánem.


Cena online kurzu Původně: 10 000 Kč 8 600 Kč Splátky? včetně 21% DPH

⏳ Platnost akce do 14. 7. 2024

Možnosti úhrady kurzu

 • Z vlastních zdrojů
 • Dárkový poukaz
 • Benefit Plus

Délka online studia: 40 hodin

Přístup do kurzu + podpora lektora: 12 měsíců

Proč si vybrat tento kurz?

Dotazy řešíme do 1-2 prac. dnů
Dotazy řešíme do 1-2 prac. dnů
Praktické úkoly a 100% efektivita
Praktické úkoly a 100% efektivita
Užitečný feedback lektora na úkoly
Užitečný feedback lektora na úkoly
Pravidelná aktualizace videí
Pravidelná aktualizace videí

Mrkněte na video osnovu ke kurzu

Kapitola

PPC reklama

Placená reklama ve vyhledávačích Google a Seznam.cz a na obsahových webech.

Google Ads

Nepostradatelný nástroj pro tvorbu placené reklamy pro každou firmu. Pokud chcete "nakopnout" váš webový projekt, tak je nutné se Google Ads naučit na pokročilé úrovni.

Sklik

Přední český nástroj pro tvorbu placených kampaní ve vyhledávací síti Seznam.cz i mimo ní. Předností tohoto nástroje je zejména tvorba bannerových a video kampaní.

Google Ads Editor

Je nezbytnou aplikací ke stažení zdarma, kterou by neměl žádný PPCčkář pro svou práci vynechat. Umožní vám pracovat i pokud zrovna nejste připojeni na internetu a provádět hromadné změny v účtu.

Scripty

Scripty umožňují provádět v PPC účtech automatické změny. Pomocí nich lze v Ads například efektivně měnit nabídky, pozastavovat reklamní sestavy nebo přidávat klíčová slova.

Kapitola

Automatizace PPC

Vytěžte z vašich PPC kampaní maximum prostřednictvím automatizace a úprav datových feedů.

Kapitola

Looker Studio Overview (dříve Google Data Studio)

Vyhodnocení efektivnosti placených reklam Google Ads a Sklik prostřednictvím přehledných reportů.

Proč tento kurz


 • individuální přístup ke studentům. Každý měsíc může tento online kurz studovat pouze omezený počet studentů (systém v případě velkého množství dotazů současných studentů, uzavře automaticky nové rezervace do online kurzu na 14 dnů);
 • pravidelné aktualizace kurzu, které zajišťují komfortní průběh studia;
 • studium probíhá kompletně online, tedy náš vzdělávací program lze studovat kdekoliv a kdykoliv máte čas;
 • v kurzu je zahrnuta kompletní problematika PPC reklamy a navíc je mnoho videí a bonusových materiálů zpracováno zvlášť pro weby se službou a e-shopy;
 • rozsáhlé myšlenkové mapy a prezentace, kde je vše detailně rozkresleno;
 • 250+ recenzí, které tento kurz získal v jeho offline podobě;
 • naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. získala status ověřená firma Sklik a především jsme certifikovaný partner Google;
 • možnost veřejné diskuze u daného videa či kapitoly;
 • v případě, že nemáte svůj web či e-shop, tak vám zajistíme zdarma vzorové grafické (bannerové) podklady, abyste si mohli vše prakticky zkoušet;
 • každý měsíc nová videa a materiály;
 • lektoři jsou ostřílení profesionálové s mnoha lety zkušeností v digitálním marketingu;
 • pokud si projdete všechna videa, splníte jednotlivé úkoly na konci kapitol a dokončíte závěrečný test, tak získáte prestižní certifikát, který potvrzuje vaše znalosti. Chceme totiž, abyste se to na 100 % naučili.

Jak to funguje?

 1. Přihlásíte se ke studiu.
 2. Kdykoliv vám to čas dovolí, tak procházíte jednotlivé kategorie online kurzu, příslušná videa, prezentace, myšlenkové mapy a další podklady ke studiu.
 3. U mnoha kapitol je možnost si vše procvičit formou úkolu z praxe.
 4. Po odevzdání úkolu přijde od lektora jeho vyhodnocení.
 5. V průběhu kurzu se můžete našich lektorů na cokoliv zeptat prostřednictvím vloženého komentáře u videa.
 6. Na konci jednotlivých kapitol a nebo v průběhu nich naleznete zadání k vypracování praktického úkolu, díky kterému si ověříte svoje znalosti. Celý online kurz je poté završen závěrečným interaktivním testem, který lze zdarma neomezeně opakovat.
 7. Po úspěšném absolvování interaktivního závěrečného testu a splnění všech úkolů, které jsou uvedené u jednotlivých kapitol, obdržíte prestižní certifikát prokazující získání odborných znalostí.

Na čem nyní pracujeme a co již proběhlo

 • 19. 06. 2024

  Vylepšení studentského režimu

  Od dnešního dne ve studentském režimu nově uvidíte i přehledy a statistiky z průběhu vašeho studia. Naleznete zde váš progres studia, kolik hodin jste odstudovali, denní průměr studia a další. Jeden z nejdůležitějších přehledů se však týká úkolů. Nyní uvidíte všechny úkoly ve vašem kurzu a jejich stav přehledně na jednom místě.

  Tuto novinku naleznete v pravém horním rohu studentského režimu. Nad ikonkami Informace - Diskuze - Poznámky - Nahlásit si nyní klikněte na Průběh studia a zobrazí se vám přehled vašich úkolů a informace z celého vašeho studia. Věříme, že vám tato novinka pomůže k lepší orientaci a o něco ulehčí studium. 

 • 02. 08. 2023

     

  Přidali jsme novinku!

  V současné kapitole Google Merchant Center (naleznete pod Google Ads | e-shop) nyní naleznete nová videa pod položkou Google Merchant Center Next Generation.
 • 03. 07. 2023

     

  Aktualizovali jsme kapitolu Performance Max kampaně

  Aktualizovali jsme videa týkající se založení a nastavení kampaně.
 • 26. 10. 2022

     

  Přidali jsme kapitolu Zboží Inzeráty!

  Před pár týdny se Produktové inzeráty změnily a přešly pod Zboží.cz. Přidali jsme videa, jak na to po novém. :-)
 • 16. 09. 2022

     

  Přidali jsme novou kapitolu do Google Ads: Kampaně Performance Max!

  Dlouho očekávanou novinku naleznete v kapitole Google Ads e-shop pod názvem Maximálně výkonné kampaně (Performance Max kampaně).

 • 26. 07. 2022

     

  Aktualizovali jsme kapitoly!

  Do nového rozhraní Google Ads jsme u kapitoly Google Ads | služba kompletně přetočili části Vyhledávací síť ("Hledat"), ObsahováObsahová | Remarketing a Video.
 • 11. 07. 2022

   

  Přehráli jsme nově celou kapitolu PPC Bee

  Nyní jsou všechna videa z kapitoly PPC Bee k dispozici v aktuálním uživatelském prostředí tohoto šikovného programu.
 • 03. 07. 2022

   

  Aktualizovali jsme kapitolu Google Data Studio!

  Přidali jsme nová videa s aktuálním uživatelským prostředím Data Studia.
 • 20. 05. 2022

     

  Přidána nová videa do kapitoly Sklik | služba

  Natočili jsme a přidali videa o relativní novince v Skliku, a tou je: Jednoduchá obsahová kampaň. Naleznete je v Sklik | služba - pod kapitolou Branding.
 • 12. 05. 2022

     

  Novinky v Google Ads Editoru

  Doplnili jsme nová a aktualizovaná videa u kapitoly Google Ads Editor.
 • 29. 03. 2022

  Spouštíme nový studentský režim videopřehrávače

  Spustili jsme nový přehrávač videí. Nyní se vám při studiu otevře studentský režim. Přímo pod videem uvidíte grafiku jak postupujete celým kurzem, kapitolou a podkapitolou. Tahem myši si můžete upravovat velikost jednotlivých oken. Na první pohled uvidíte u lekce v horní části ikonku INFORMACE, kde jsou dostupné materiály ke stažení a odkazy na oficiální nápovědu daného systému (Postupně přidáváme ke všem videím.), dále ikonku DISKUZE, kde se nachází veřejná diskuze k videu a ikonku POZNÁMKY, kam si můžete zapisovat své postřehy, které uvidíte pouze vy. Je zde i ikonka NAHLÁSIT, pro případ, že byste narazili na technické problémy s videem. Budeme rádi, pokud nám dáte v případě problému vědět. 

  Playlist se nachází v pravé spodní části obrazovky. Můžete si jej zvětšit horizontálně i vertikálně a v případě, že kliknete např. na INFORMACE a chcete zpět na playlist, stačí jednou kliknout kamkoliv do zelené plochy playlistu, okno se vrátí do původní podoby. 

Mrkněte na FAQ Nejčastěji kladené otázky

Prezenční forma studiaJe tento kurz dostupný v prezenční formě?

Tento kurz školíme pouze ve verzi ONLINE studia. Není ho tedy možné studovat v prezenční formě. Děkujeme za pochopení.

250+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

285 komentářů
Přidat komentář
Lída Lojková

Kurz digitálního marketingu předčil má očekávání. Vše vysvětleno prakticky a srozumitelně. Krok po kroku. Po tomto kurzu i úplný lajk zvládne nastavit PPC kampaň v dobré kvalitě. Líbilo se mi, že David vždy to nejdůležitější zopakoval. Odpovídal na naše dotazy. K vysvětlení využíval ukázky z praxe. První dva dny jsme se učili nastavit kampaň v Skliku a GoogleAds. Poslední den bylo SEO a Google Analytics. Skupina na FB a videoakademie je třešnička na dortu.

Táňa Machálková

Kurz je velmi dobře strukturovaný a každý z něj pochopí jak funguje digitální marketing a proč se bez něj v dnešní době žádný business neobejde. Školitel pečlivě a srozumitelně vysvětluje jak který nástroj funguje a díky prezenční formě si to také každý na místě vyzkouší a to je nenahraditelná zkušenost, kterou prostě v online podobě nezískáte. S primakurzy jsem absolvovala již dva kurzy a s oběma jsem nadmíru spokojená a už si vybírám další :) S nejvyšší možnou mírou upřímnosti doporučuji!

Barbora Noskova Mosorjakova

Když jsem se hlásila na kurz, neměla jsem ještě s Primakurzy.cz žádné zkušenosti, takže jsem ani neměla nějaká konkrétní očekávání kromě toho, dozvědět se o online marketingu víc. Mile mě tedy překvapilo, že byl kurz velmi dobře sestavený, nabitý komplexními a hlavně praktickými informacemi o tom, jak správně nastavovat online kampaně. Díky mnoha konkrétním ukázkám z praxe je vidět, že školitelé opravdu ví o čem mluví, protože mají mnohaleté zkušenosti v oboru. Velice přínosný, ať už pro majitele firem nebo marketéry. Konečně se v dané problematice orientuji. Děkuji

Zuzana Kostelecká

Tento kurz byla opravdu obohacující zkušenost. Opět. :-) David je schopný předávat informace srozumitelným a inspirativním způsobem. Celý kurz byl strukturován logicky a obsahoval praktické příklady a cvičení, což mi umožnilo okamžitě aplikovat získané znalosti. Nejvíc oceňuji podporu i po kurzu jak ve formě podrobných videí, tak v možnosti nechat si poradit ve facebookové skupině. Děkuji a rozhodně doporučuji!

Theresa Theresa

Kurz digitálního marketingu mi v mém omezeném časovém plánu udělal přehled v těch základních aspektech PPC reklamy a následné analytiky a SEO. Potěšilo mě, že veškeré kampaně, které jsme si zkoušeli, byly vždy jak na služby, tak na produkty, případně e-shopy, takže obě skupiny marketérů si přišly na své. Služby se totiž často na různých kurzech a přednáškách opomíjejí, protože jsou prostě o něco málo složitější na komunikaci nebo já vlastně nevím proč :) Zde se to nestalo, takže jsem si přišla na své. Když jsem měla dotaz, nebo kdokoliv jiný, David vždy ochotně zodpověděl a vysvětloval, dokud to nebylo pochopeno. Doporučuji!

Ma Sa

Kurz digitálního marketingu splnil mile překvapil. Je vhodný jak pro začátečníky tak pro ty, kteří o marketingu už něco vědí a si rádi prověří zda-li například agentura, kterou si firma najde, dělá práci dostatečně efektivně. David je skvělý školitel a kurz vždy okořenil zajímavými poznatky z praxe. Pro mě bylo velice důležité pochopení a zorientování se v problematice z pozice vedení firmy. Ideální návod jak na začátku správně nastavit své kampaně, ale primárně jak efektivně získávat data, umět je číst a dále s nimi pracovat a vyhodnocovat je. Vřele doporučuji!!! Skvělá atmosféra, kurz nabitý užitečnými informacemi. Také velice oceňuji možnost mít přístup k videonávodům.

Adam Smíšek

Kurz digitálního marketingu splnil to, co jsem od něj očekával jakožto začátečník. Pro mě bylo velice důležité pochopení a zorientování se v problematice z pozice vedení firmy. Ideální návod jak na začátku správně nastavit své kampaně, ale primárně jak efektivně získávat data, umět je číst a dále s nimi pracovat a vyhodnocovat je. Určitě doporučuji!!!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Rozhovory se studenty

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Originální zakončení kurzu se získáným elektronickým certifikátem PrimaKurzyOnline.cz

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Akční cena 8 600 Kč Původní cena: 10 000 Kč

Objednat
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.